reklama

Módní inspirace: Co vládne podzimu? Huňaté svetry, pompézní bundy a trenčkoty

Teploměr ukazuje chladnější teploty, proto nastal čas obléknout huňaté svetry, hřejivé kabáty a pletené čepice. A jako každou sezonu i letos byly představeny nové trendy, se kterými je třeba držet krok.

Podzimu vévodí hřejivé svetry a nestárnoucí klasika v podobě trenčkotu. Prohlédnout grafiku
Podzimu vévodí hřejivé svetry a nestárnoucí klasika v podobě trenčkotu. | Foto: Shutterstock

Návrháři pracovali donedávna za mimořádně neobvyklých podmínek. Své unikátní kolekce ukazovali světu virtuálně nebo ve velmi intimním prostředí. Nakonec své podzimní kolekce přizpůsobili aktuálnímu dění, přijali nový outdoorový après-ski život a udrželi komfort a pohodlí. A přesto zachovali plnou kreativitu.

Velkým tématem sezony podzim/zima 2021 je ženská síla. Návrháři si byli vědomi toho, že hlavní tíhu pandemie nesly především ženy - ekonomicky, společensky i duševně -, a chtěli je podpořit. Pandemie nás totiž možná naučila nosit roušku a dezinfekci v kabelce, ale neutlumila módní nadšení vyrazit ven. Udělejte si radost, pořiďte si trendy podzimní kousek, namalujte oční linky a vydejte se do víru města.

Podívejte se na přehled toho, co by vám ve vašem podzimním šatníku nemělo chybět. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama