reklama

Znovu single Monika Babišová je za všech okolností módní ikonou

Málokterý z domácích politiků měl po svém boku ženu, která díky svému vytříbenému vkusu budila takovou pozornost médií jako Monika Babišová. Ta si coby bývalá modelka lásku k módě pěstuje už od dětství.

Monika Babišová ukazuje, že s citem pro módu se už narodila.  Prohlédnout grafiku
Monika Babišová ukazuje, že s citem pro módu se už narodila.  | Foto: Reuters

Monika Babišová a bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Andrej Babiš oznámili po třech dekádách společného života konec vztahu. Babiš o tom své sledující informoval na sociálních sítích.

Dvojice spolu má dvě děti, v roce 2000 se jim narodila dcera Vivien a o čtyři roky později syn Frederik. Příjmení svého muže začala Babišová používat ale až v roce 2013, údajně kvůli dětem. Oficiálně se stala paní Babišovou v roce 2017 na farmě Čapí hnízdo.

Do povědomí veřejnosti se Babišová zapsala mimo jiné i svým vždy dokonale upraveným zevnějškem. Její styl připomíná modely, jimiž oslňovala modelka a manželka bývalého amerického prezidenta Melania Trumpová. Jednoduchá elegance bez usedlých kostýmků, které ženám zbytečně přidávají roky a zkracují nohy. 

Podívejte se do naší galerie, které modely Monika Babišová zvolila na setkání s módní ikonou USA a manželkou bývalého prezidenta, ale i další příležitosti. 

reklama
reklama
reklama