reklama

Modelku drsně zradily podpatky. Na mole se po vytrvalém boji sesypala k zemi

V britské metropoli právě vrcholí London Fashion Week, první ze dvou letošních londýnských veletrhů módy. Vedle mnoha neotřelých návrhů od desítek oděvních designérů, mezi nimi i zástupců z Česka, přinesla události pozornost také malá nehoda jedné z modelek přímo na pódiu.

Modelku drsně zradily podpatky. Na mole se po vytrvalém boji sesypala k zemi | Video: Reuters

Během módní přehlídky Poster Girl podzim/zima 2022, která se konala 18. února, tedy hned úvodní den, měla jedna z modelek během závěrečného defilé velké problémy udržet se na svých vysokých podpatcích.

Po několika vteřinách nejisté chůze, vrávorání a klopýtání nakonec neudržela rovnováhu a na přehlídkovém mole upadla na zem. Přítomní diváci ji okamžitě pomohli zpět na nohy. 

Stejně jako předcházející newyorská přehlídka je i londýnská událost známá přehlídkami nových talentů, mixem fyzických show a setkání a také čistě digitálních prezentací.

Začátek londýnského týdne módy, jenž potrvá do 22. února, poznamenala silná bouře, jež zasáhla Velkou Británii, přičemž některé části země utrpěly značné škody.

V obávaném koncentráku věznili i Čapka. 101letého dozorce soud poslal za mříže | Video: Aktuálně.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama