reklama

Konec letušek, tak jak je známe? Podpatky vyměnily za tenisky a daly sbohem sukním

Tepláky, tenisky a celkově pohodlné oblečení. Na to si zvyklo mnoho lidí v pandemickém období, kdy spousta zaměstnanců začala pracovat z domova. V trendu plném pohodlí se rozhodla pokračovat největší ukrajinská nízkonákladová letecká společnost SkyUP, která se rozloučila s podpatky a zavedla nové uniformy.

Letušky letecké firmy SkyUp oblékly nové uniformy.
Letušky letecké firmy SkyUp oblékly nové uniformy. | Foto: Skyup Airlines

Ukrajinská letecká společnost SkyUp se rozhodla pro radikální změnu, zcela změnila vzhled uniforem svých letušek.

Ty nyní na palubách letadel uvidíte v pohodlných teniskách značky Nike a ve stylovém a uvolněném kalhotovém kompletu výrazné oranžové barvy. Minisukně, sáčka šitá přesně na tělo a podpatky jsou tak minulostí.

Kromě toho, že se změnil vzhled uniforem, přišla společnost SkyUP i s novými pravidly pro účesy. Letuškám takzvaně dala volnou ruku a dámy tak své vlasy nebudou muset svazovat do elegantních účesů. Naopak se největším trendem mezi těmito dámami stanou rozpuštěné vlasy, které podtrhnou jejich ženskost.

"Profesionální letušky se poprvé objevily téměř před sto lety. Během této doby se mnohé změnilo a především se změnily právě ženy… To si vyžaduje novou profesní vizi a revoluční změny. A my nyní tyto změny zavádíme," napsala společnost SkyUp na své facebookové stránce podle serveru Calvert Journal.

Ukrajinská společnost tak odstartovala nový, velmi pokrokový směr, který se zanedlouho pravděpodobně rozšíří i mezi další letecké společnosti.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama