reklama
 

Jste kreativní žena? Studujte make-up!

Prohlédnout galerii
Foto: surfacemakeup.cz

Představte si práci, při které se skvěle bavíte, využíváte svou kreativitu k tomu, aby lidé vypadali skvěle a za kterou navíc dostane skvěle zaplaceno. Vítejte do světa vizážistů!

V těchto dnech se nejedna z nás zamýšlí nad tím, jak být stále atraktivním na trhu práce a nad možností rozvoje svého profesního zaměření.

Make up artist neboli profesionální vizážista je atraktivní zaměstnání...

...které umožňuje být časově flexibilní. Existuje jen málo oborů, které nabízejí tolik benefitů. Jako vizážista zažijete pocit skvělé seberealizace, kdy svou uměleckou vizi převedete do reality. Budete součástí důležitých a vzrušujicích momentů v životech lidí, ať už to jsou svatby či jakkékoliv další nezapoměnutelné okamžiky každého z nás.

Šup do světa slavných!

Profesionální vizážisté jsou v současné době žádáni víc než kdykoliv předtím. Pracují s celebritami jako jsou modelky, herci, politici a hudebníci. Jako vizážista budete pracovat i s klienty, kteří budou Vaše služby potřebovat pro speciální příležitosti jako jsou svatby, oficiální společenské akce a oslavy.

Přirozenou vlastností každé ženy je líbit se, že?

Žena, která bude díky Vám spokojená se svým vzhledem, působí vyrovnaně a sebevědomě, což také napomáhá jejím profesionálním výsledkům. Upravený vzhled je pro každého důležitou součástí úspěchu. Vizážistika je oborem neustále se rozvíjejícím a možnosti seberealizace v tomto obou jsou nepřeberné. Nicméně za jakýmkoliv úspěchem stojí nutnost kvalitního vzdělání, přípravy a praxe

K tomu, abyste se mohla stát vizážsitkou, musíte absolvovat Rekvalifikační Make Up kurz, ve které se naučíte základní techniky a pravidla make upu.

Zkuste BEAUTY MAKE UP KURZ!

Přední škola líčení SURFACE na pražských Vinohradech nedávno představila nový kurz pro ty, které by se chtěly stát profesionálními vizážistkami. Je to intenzivní kurz postavený na nejmodernějším studijním plánu akreditovaný MŠMT. Nazývá se BEAUTY MAKE UP KURZ. Trvá 10 pracovních dnů.

Co vás čeká a nemine?

Velká část se věnuje praktické části. V jehož rámci se naučíte základní techniky až po ty nejnáročnější techniky Svatebního líčení, proškolí vás i v oblasti Hairstylingu, který je neoddělitelnou součástí práce vizážisty.

V současné době nacházejí uplatnění hlavně vizážisté, kteří jsou schopni docílit „total looku", tedy komplet nalíčení i učesání. V kurzu se pracuje na modelkách, make upy se poté fotí v profesionálním ateliéru, studenti si tak z kurzu odnášejí i portfolio svých prací.

Po absolvování kurzu máte tedy vše, abyste vkročily na dráhu profesionálního vizážisty. Více informací zde!

zdroj a foto: surfacemakeup.cz

Související

reklama

Komerční tip

reklama