reklama

Jitka (32): Bála se a teď je šťastná!

Po proměně paní Jitka toužila, chtěla ji, ale zároveň se obávala. Přece jen změnit, a to radikálně, střih i barvu vlasů - to už chce pořádnou odvahu. Jitka to ale zkusila a s výsledkem je nadmíru spokojena! Jak se její proměna líbí vám?

Foto: Martin Gross

Po proměně paní Jitka toužila, chtěla ji, ale zároveň se obávala. Přece jen změnit, a to radikálně, střih i barvu vlasů - to už chce pořádnou odvahu. Jitka to ale zkusila a s výsledkem je nadmíru spokojena! Jak se její proměna líbí vám?

Jméno: Jitka Procházková

Věk: 32

Bydliště: Roudnice nad Labem

Rodinný stav: vdaná, dvě dcery 8 a 5 let

Zaměstnání: obchodní referent pro export

Co vás přivedlo na nápad přihlásit se do proměny?

Inzerát na Facebooku salonu Oskar, předešlé proměny v salonu a touha po změně.

Prošla jste již někdy proměnou?

Ne.

Co se vám na proměně líbí nejvíce?

Super přístupy všech zaměstnanců, vůbec možnost proměny, na kterou bych jinak zřejmě nenašla odhodlání.

Přemýšlela jste, co s vámi odborníci provedou?

Samozřejmě, přemýšlela. Počítala jsem s radikální změnou  střihu a obávala jsem se blond barvy.

Líbí se vám celkově proměna?

Proměna je super, střih vlasů je velká změna. Líčení je v mém normálním stylu, tudíž mi vyhovuje. Na oblečení (zejména druhý outfit) bych nikdy nenašla odvahu. Focení mě moc baví. Celkově skvělý den a nové zkušenosti. Děkuji.

Kadeřník: Karel Charey Zikmund

Při příchodu Jitky na proměnu jsem měl hned jasno, co provedu. Paní Jitka má barvené vlasy v kaštanovém odstínu, dlouhé, vlnící se a značně roztřepené konečky. S chutí jsem se pustil do hustých melírů po celé hlavě, které jsem po opláchnutí natónoval regenerační přelivem v hnědo-zlatavém odstínu, abych docílil barvení tón v tónu. Střih na míru tzv. „podstřižené mikádo" jsem vymyslel hlavně z toho důvodu, aby se Jitce snadno upravoval a šlo dělat také více variant účesu.

Foukal jsem přes středně kulatý kartáč, a to co nejvíce do hladka. Následně jsem prožehlil délky vlasů a střih dostříhal pro odlehčení. Jak se hladkého glamour účesu dají vytvořit vlny, jsem Jitce předvedl během pěti minut. Pomocníky mi byla kónická kulma a žehlička na vlasy. Pro domácí ošetření vlasů bych doporučil kosmetické přípravky z řady Bamboo Shine od Alterny, které vlasům dodají lesk a nezatíží je.

Make-up: Michaela Sýkorová

Paní Jitka má světlou pleť, proto jsem se přiklonila k jemnějšímu líčení. Tváře jsem projasnila bronzovým pudrem. Volila jsem světlé i lehce zelené stíny se světle hnědou, kterou jsem postupně vystínovala. Tenká černá linka společně s vystínovanými černými vnějšími koutky očí perfektně Jitku rozzářila.

Stylistka: Linda Radostová

Jitka je krásná a štíhlá žena. Nový účes jí velice seděl a zároveň z ní udělal o pár let mladší dámu. V návaznosti na účes jsem také zvolila první outfit, který jsem ladila do modrých barev a mladistvého stylu. Druhý outfit byl klasický, městský styl, který lze využít na procházky do města nebo do zaměstnání (pokud vám nepředepisuje zaměstnavatel pracovní uniformu či profesní oděv). Jitce doporučuji nosit barvy oděvů růžovou, červenou, námořnickou modř nebo výraznější zelenou. Tyto barvy Jitku velice rozzáří. Zároveň bude ale také vypadat velice dobře v bílé barvě.

Proměna se uskutečnila v Oskar salon hair creation, www.studio-oskar.cz.

Foto: Martin Gross, www.martingross.cz
MARTIN GROSS PHOTOGRAPHY & GRAPHIC DESIGN STUDIO
Produkce: Milan Obst

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama