reklama

Jedny boty do divadla, do práce i na večírek? Jde to!

Dnes jsme pro vás připravili fashionstory na téma boty! Uvědomily jste si někdy, kolik jich každá máme? A kolik z nich opravdu nosíme? Vlastně nám jich stačí docela málo.

Foto: Profimedia.cz

Jistě to všechny dobře známe - narvaný šatník, ale přesto před ním stojíme a marně se snažíme vybrat něco na sebe. Ale co?

Počasí se pomalu, ale jistě mění na letní. Tedy ideální doba na zrevidování šatníku. Udělejte ten zásadní krok a odhodlejte se vše, co jste neměla více než rok na sobě, vyhodit! Protože čím více toho máte, tím hůře si vyberete. A začněte rovnou botníkem!

Dnes jsme pro vás připravili fashionstory na téma boty!

Investujte do kvalitních věcí. Uvědomily jste si někdy, kolik jich každá z nás máme? A kolik z nich opravdu nosíme? Vlastně nám jich stačí docela málo: volnočasové, na sport, do práce a do společnosti. My jsme pro vás vybrali jedny na podpatku, které se dají kombinovat s každým outfitem.

Pořiďte si tedy jedny kvalitní a hlavně pohodlné lodičky, které se dají nosit stále /tzn. nejsou moc výstřední, netlačí, nepotřebují speciální ochranu atd./ a nebudou vám pak překážet mnoho sezon v šatníku. Ideálně černé nebo béžové či tělové barvy.

Večer do baru, do divadla, na párty...

Do práce, na schůzku, do města...

Na víkend, na festival, na výlet...

Nezapomeňte se podívat na jednotlivé tipy pozorněji, stojí za to!

Prohledněte si jednotlivé outfity podrobněji!

A malý tip na závěr: Jak poznat, že mám opravdu dobrý šatník?

Pokud vám někdo řekne, že máte být sbalená do pěti minut. Představte si, co by následovalo. Ty z nás, které ho opravdu znají, mají tedy spíše méně, než více věcí v šatníku, budou opravdu do pěti minut stát s kufrem u dveří. My ostatní budeme zběsile rvát "tuny hadrů" do kufrů a tašek se slovy, to se také může hodit. A na cestě budeme stále řešit, že nemáme co na sebe!

Pokud vás zajímá, jak jsme připravovali módní tipy, nezapomeňte se podívat na naše video!

Zdroj: www.zoot.cz

--------------------------------------------------------------------------------

Už jste si vybrali boty pro letošní léto?


21 let za boj na Ukrajině: Je to přísný trest, ale zavařil si to sám, říká Soukup | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama