reklama

Jak obléknout nový iPhone S4 a iPod?

Od listopadu bude v prodeji nový "oblek" na iPhone S4 a iPod

Foto: Žena

Belkin představuje novou řadu obalů a pouzder pro iPhone 4S a iPod touch. Jedná se o moderní a designově vymazlené kousky, díky kterým zákazník může dát najevo svou jediněčnou osobnost. Firma Belkin se rozhodla vytvořit vzory inspirované městem, atraktivně kombinuje více materiálů v jednom obalu a v neposlední řadě podporuje celkovou ochranu zařízení.  

Nová řada nazvaná Essential bude dostupná již v listopadu a velmi elegantně ochrání mobil nebo iPod, aniž by změnila šířku přístroje. Z barevné nabídky lze sáhnout od jasných barev až po minimalistické a elegantní. Funkčně tlumí nárazy a z materiálů si můžeme vybrat silikonový pro měkké uchopení, nebo žebrované provedení s lesklým a matným povrchem. Pouzdra Emerge jsou stylově upravena pomocí sítotisku, který dává přístroji sportovní vzhled. Obaly Bump a Max jsou ideální pro cestování a pro rodiče s dětmi. Silikonová konstrukce se velmi dobře drží. Uměním se nechali výrobci inspirovat v případě tipu Meta, kovová grafika zlepšuje hmatový i estetický vjem.

Jako bonus si firma Belkin připravila sportovní popruh na ruku, který celý přístroj chrání plastovým krytem před potem a vlhkostí. Společnost se snaží pomoci spotřebitelům s hladkou integrací počítačů a jiné spotřební elektroniky doma, v autě i na cestách. Její praktičnost dokazují nově uvedené obaly a popruhy na užívání iPhone 4S a iPod touch. Díky nezměněné velikosti iPhone 4S oproti původním typům, lze obaly použít i na starší řadu iPhonů.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama