reklama

Hoď to na stranu - účesy, které vám budou slušet. Inspirujte se!

Prohlédnout galerii
Foto: Reuters

Účesy celebrit se letos svezly ke straně. Ne, není to výsledek nadměrné konzumace bublinek na červeném koberci. Házet vlasy na stranu je prostě in. A zábavné.

Rozpuštěné

Vlasy po ramena a delší má u nás minimálně nadpoloviční většina  žen a dívek. Běžně je nosíme rozpuštěné, v culíku nebo skřipci a všechny pak vypadáme tak nějak stejně.  Retro návrat účesů na stranu pomůže oživit náš běžný look. Můžeme vyzkoušet bohaté nadýchané "glamour" vlny à la supermodelky z 80. let a vykouzlit pomocí velkých natáček účesy podle ikon té doby, Jerry Hall nebo Cindy Crawford, nebo se  inspirovat víc "grunge" devadesátými lety, vlasy nechat proschnout a jejich strukturu prokreslit gelem. Všechno bude správně.

Sepnuté

Stejně tak i copy a ohony putují ke straně. Rozcuchaně zapletené "marfušky" si oblíbila například zpěvačka Shakira, dokonalý svázaný účes předvedla na cenách Grammy Taylor Swift a od věci nejsou ani uzly a drdoly, které vykukují za jedním ouškem. Na denní nošení jsou sepnuté účesy na stranu pohodlnější a hlavně trvanlivější. U rozpuštěných si pak kromě fixačních prostředků pomůžeme sponami. Inspirujte se v naší fotogalerii. 

Vyzkoušené

My v redakci jsme už tenhle trend vyzkoušely a baví nás. A co vy? Přestaňte házet vlasy za hlavu, zkuste je pro jednou hodit na stranu:)

Autor: patr

Foto: Reuters

reklama
reklama
reklama