reklama

Fenomén Vanda Janda: Nový typ celebrity, který překvapuje i inspiruje

Slovenská studentka ateliéru designu a obuvi je zároveň známou osobností, o které rapeři skládají písně a společenští fotografové ji zachycují na červeném koberci. Čím je vlastně tak výjimečná?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Máte se dost rádi? Pokud ne, Vanda Janda vás to naučí. Je totiž podle svých slov divou na plný úvazek, které se daří, aby ji uznávaly jak uzavřené fashion kruhy, tak střední proud. Nejzajímavější na ní ale je její vlastní marketing.

Pokud si budete něco opravdu dlouho opakovat, nakonec tomu uvěříte. Je to psychologická poučka o tom, jak funguje naše mysl. Anglicky se tomu říká: "Fake it till you make it". Tedy pokud něco předstíráte, nakonec se to do jisté míry stane skutečností.

Slovenka, která si říká zkráceně Vanda Janda, je mistryní této filozofie: studentka oděvního designu přišla do Prahy z Bratislavy. Původně se věnovala vedení svého fashion blogu, ale až díky Instagramu se jí podařilo prorazit. 

Začala si říkat full-time diva a získala rychle spolupráce s velkými kosmetickými značkami: od Bourjois po renomované pražské kadeřnictví Red salon. Bulvár si začal všímat také jejího vztahu s filmovým režisérem Slávkem Horákem.

Prohlédněte si galerii, abyste se seznámili blíže s touto celebritou naší instagramové doby.

reklama
reklama