reklama

Fenomén Brad Pitt: Nejkrásnější muž světa dnes a před 20 lety

Prohlédnout galerii
Foto: Profimedia.cz

Málokterý herec natočil tolik dobrých filmů jako Brad Pitt. Tolik filmů se skvostným hereckým obsazením a prestižními jmény na režisérských židlích. Natočil samozřejmě i pár zbytečností a průměrných komedií, ale přesto jeho jméno znamená pojem i dnes, kdy slaví 50 let.  

William Bradley Pitt se narodil 18. prosince 1963 v americkém státě Oklahoma. V patnácti letech se mihnul v americkém seriálu Dallas a od té doby začal snít o herecké kariéře. Jakmile dostudoval, odstěhoval se do Kalifornie, aby šel svému štěstíčku naproti.

Čtěte také: Brad Pitt šokuje. Z idolu žen se stal tulák s dredy!

A podařilo se. Nejprve se sice živil jako řidič limuzín či stěhovák ledniček, ale po různých menších rolích přišla nabídka natáčení filmu Ridleyho Scotta Thelma a Louise se Susan Sarandon a Geenou Davis. A pak už Bradova kariéra stoupala a stoupala a stoupala...

Její průběh si můžete připomenout v naší galerii. Úsměvné je, že přestože je Brad Pitt jeden z nejznámějších herců historie, jeho kariéra začala reklamou a v tuhle chvíli je na jejím konci také reklama. Brad je totiž úplně prvním mužem na světě, který se stal tváří legendární vůně Chanel No. 5.

Bradovi je dnes padesát let, a přesto se stále umisťuje na předních příčkách na žebříčku nejkrásnějších lidí světa. Jeho manželkou je Angelina Jolie, s níž vychovává šest dětí (tři jsou jejich vlastní, tři adoptované).

Jaký Bradův film máte nejraději? A který Bradův vzhled se vám líbí nejvíc?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Virtuální sex: Malichernost, nebo už nevěra?

Televizní hvězdy 90. let: Jak vypadají dnes?

Sex symboly naší doby: Jak se změnil ženský ideál krásy?

reklama
reklama
reklama