reklama
 

Exkluzivní proměna: poprvé na českém internetu

Jako první vám přinášíme čtenářskou proměnu, za kterou by se nemusel stydět žádný tištěný časopis. Podívejte se, stojí za to!

Foto: Pavlína Jarošová

Jako první vám přinášíme čtenářskou proměnu, za kterou by se nemusel stydět ani slavný VOGUE. Rozhodli jsme se totiž, že s novou podobou postupně budeme měnit i obsah. Chceme dělat věci nově, moderněji a co nejzajímavěji. Podívejte se, stojí za to!

Mnohé z vás jistě znají náš projekt Každá žena může být modelkou, který pravidelně chystáme s Michalem Zapomělem. Myslíme si, že každá žena je krásná, každá žena může být modelkou a není to o postavě, ale o pocitu a možnostech. Stačí mít dobrého kadeřníka, stylistu, vizážistu, fotografa... A to, že my nepotřebujeme mít postavu á la Twiggy - zjistíte v našem videu!

Koncem června jsme pro vás měnili 5 různých žen.

Před objektivem jsme měli studentku, čerstvou maminku ale i paní v důchodovém věku. Dnes vám chceme představit studentku Markétu, která k nám přijela z Vlašimi. Je jí 25 let a více se o ní dozvíte ve fotogalerii a přiloženém videu. Prohlédněte si, jak se nám vše povedlo. Máme z toho radost a doufáme, že ji budete sdílet s námi.

Celou proměnu vedl Michal Zapoměl - kreativní ředitel Alterny, styling Natálie Host, video Kamil Příhoda a nádherné fotografie pořídila Pavlína Jarošová. Obrovské díky patří salonu Portrait by Michal Zapoměl, kde dámám radikálně měnily účesy a barvy.

A máme pro vás ještě dvě zprávy:

Chcete se stát také naší modelkou a zaplnit stránky Žena.cz svými fotkami? Přihlašte se na [email protected]! Pošlete pár vět o sobě, aktuální fotografie, míry, kontakt a třeba se štěstí usměje i na vás! Na září totiž chystáme další super akci!

Jste kadeřnice či kadeřník a hledáte práci? Chcete pracovat v centru Prahy po boku třetího nejlepšího kadeřníka na světě? Pošlete své CV na adresu [email protected] a jděte za svým snem!

Již příští týden vám odhalíme další část zákulisí, včetně proměn dalších žen, dívek a dam.

A ještě jeden malý tip na konec - v grafice (levý sloupec) se vám po najetí myši na obrázek celá fotka zazoomuje! :) A nezapomeňte si prohlédnout i fotky z backstage, ať víte, jak to celé vzniklo.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama