reklama
 

EXKLUZIVNĚ: Sexy ikona Heidi Klum ze zákulisí. Jaká je?

Jedna z nejbohatších modelek světa, veleúspěšná a krásná žena, čtyřnásobná matka, tvář kosmetické značky Astor, herečka i zpěvačka. Stíhá všechno, což z ní činí "přírodní úkaz" a vzor mnoha žena po celém světě. Inspiruje i vás?

Foto: Coty

Jedna z nejbohatších modelek světa, veleúspěšná a krásná žena, čtyřnásobná matka, tvář kosmetické firmy Astor, herečka i zpěvačka. Stíhá všechno, což z ní činí "přírodní úkaz" a vzor mnoha žena po celém světě. Inspiruje i vás?

Cesta malé, tedy spíše mladé Heidi na modelingové výsluní nebyle nikterak netypická. Díky kamarádce se přihlásila do soutěžě Modelka roku, kterou k překvapení všech vyhrála, získala kontrakt - a svět showbusinessu se roztočil...

Úspěšná kariéra nemající konce

Výčet jejich modelingových úspěchu by zabral několik stránek. Pro představu: Objevila se na (titulních) stránkách snad všech módních magazínů (např. Vogue, Elle, Marie Claire). Její postava v plavkách zazářila i na titulní stránce magazínu Sports Illustrated, aby jí posléze pravidelně spatřoval celý svět při přehlídkách rajcovního prádelka s Victoria's Secret. Objevila se v reklamních kampaních módních koncernů, automobilek, ale paradoxně i pro McDonald's. Zahrála si v několika filmech i seriálech (Sex ve městě), projevila se i literárně.

Astor a Heidi jedno jest

Žena, která nikdy nepoužila make-up, nechť během následujících pěti minut nemrkne. Mrkla jste i vy? Pak jistě víte, že se slavná Heidi, módní ikona i sympatická maminka, stala tváří i uměleckou ředitelkou neméně úspěšné kosmetické značky Astor. A nebyla by to Heidi, aby i zde neprojevila svou invenci. Astor se proto právem pyšní tím, že to byla právě supermodelka, která se podílela na vzniku několika kosmetických produktů této značky.

Celou exkluzivní galerii Heidi Klum si prohlédněte ZDE!

Jedním z nich je Řasenka Big & Beautiful BOOM! Sama Heidi již několikrát prohlásila, že obsah její kabelky se bez této řasenky neobejde: "Pokud jde o řasy, nikdy nejsou dost husté! Pro svoje řasy chci maximální objem již při první vrstvě, což je důvod, proč jsem tolik nadšená z řasenky Big & Beautiful BOOM!. Vytvoření kouzelně objemných řas, které dodávají mým očím vražedný pohled, mi tak zabere jen chvilku."

Nenávidíte, když je Váš make-up vidět?

Posledním kosmetickým prodekutem značky Astor, který nese podpis Heidi Klum je make-up Skin Match. Horká novinka, kterou si zamilovaly miliony žen na celém světě slaví obrovský úspěch. A Heidi je opět ta, která si vzhledem ke své osobnosti a ikonické pověsti může dovolit přiznat nějakou tu vrásku krásy a říct: "Používám make-up na zakrytí svých nedokonalostí a rozjasnění pleti…ne abych ji zakryla. To je důvod, proč miluji Skin Match od Astoru. Nanáší se tak jednoduše a splyne s pokožkou, že mám pocit, že ho na sobě vůbec nemám. Můžete vidět jen mou pleť, prostě skvělé!"

Astor věnuje 10 make-upů Skin Match i vám!

Heidi je velkým fanouškem make-upů, které zanechávají přirozený vzhled. Říká, že Skin Match je skvělá volba nejen pro ni, ale pro všechny spotřebitelky, které nemají rády nánosy make-upu. Patříte mezi ně? Toužíte Skin Match vyzkoušet?  

 

Soutěžte s námi a vyhrajte make-up Skin Match

Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Heidi Klum je provdáná za zpěváka, který se jmenuje?

  1. Sting 
  2. Sasha
  3. Seal

Odpověď na soutěžní otázku posílejte...

... do středy 16. listopadu do dvanácti hodin na adresu: [email protected], do předmětu uveďte heslo "HEIDI". Nezapomeňte připojit své plné jméno, adresu a tel. číslo.

Ovšem pozor! Make-up Skin Match od Astoru získá pouze prvních 10 z vás, které pošlu správnou odpoveď nejdříve. Naše soutěž má jednu, nikoliv nesplnitelnou "podmínku". Budeme moc rádi, když nám každá z výherkyň make-upu napíše po několika dnech jeho používáním, jak se s make-upem spokojená a zda-li splnil její očekávání. Vaše "recenze" se tak možná objeví na stránkách magazínu Žena.cz. Předem děkujeme - a teď už směle do toho. Koho si vzala krásná Heidi?

Odhalte vaši přirozenou krásu s novým dokonale neviditelným make-upem Skin Match od Astor. Zakryjte nedokonalosti, ne vaši pleť!

 Zdroj: www.astorcosmetics.cz

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama