reklama

Módní policie z Critics' Choice Awards: Dráždivě erotický tón a módní experimenty

I přes pandemii se odehrálo další hollywoodské gala. Tentokrát se předávaly ceny Critics' Choice Awards. Hosté čekali ve svých slavnostních úborech na vyhlášení cen doma, ale přípravu na virtuální večírek rozhodně nepodcenili.

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Ceny Critics' Choice Awards jsou společně se Zlatými glóby každoročně takovým předvojem Oscarů. Celebrity zde ovšem často ukážou zajímavější róby než na hlavní filmové události roku. Možná je to tím, že se sice jedná o akci významnou, ale nikoliv notoricky známou. Herci a herečky dávají svým stylistům možnost většího experimentu.

Epidemie ochromila celý svět, takže z bezpečnostního hlediska se musely i ceny Critics' Choice Awards konat pouze v on-line prostředí. Když vidím, jakou snahu věnovaly svým outfitům herečky Anya Taylor-Joyová, Zendaya, Emma Corrinová nebo Gal Gadotová, říkám si, proč to nezkusily také české celebrity?

Před pár dny se poosmadvacáté předávala soška Českého lva a kromě nominovaných a předávajících se toho nikdo nesměl kvůli obavě z nákazy účastnit. Bohužel české celebrity tuto virtuální příležitost nevyužily, aby nám ukázaly, že i sledovat gala z obýváku se dá stylově. Do Stories na Instagramu se vyfotila například Dana Morávková a post v šatech zveřejnila i muzikálová herečka Barbora Mottlová. 

Velká škoda, že ostatní známé tváře to nezkusily pojmout jako jejich hollywoodští kolegové a "nehodily se do gala" jen pro ten pocit, že si nenecháme vzít lásku k filmu i k módě. 

Naštěstí tu máme ale inspiraci ze zahraničí. Podívejte se, komu to na virtuálním předávání cen Critics' Choice Awards nejvíc slušelo.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama