reklama

Co budou muži nosit příští sezónu? Svetr s kačerem Donaldem i kozačky

Právě skončila série světových Týdnů pánské módy. Přinesla velmi odvážné kreace, ale i celkem nositelné trendy. Na co se tedy zejména pánové mohou příští jaro těšit?

Foto: Profimedia

Fashion weeky představující pánskou módu nejsou o nic méně zajímavé než ty tradiční dámské. Ti samí prestižní návrháři v těch samých prestižních metropolích představují svoje nové kolekce pánských modelů. Pařížský týden módy celou sérii dnes uzavřel. 

Na jaké trendy si tak pánové budou na jaře 2017 zvykat? Čeká nás návrat 70. let, široká ramena, modely jako z Horečky sobotní noci, blyštivé materiály, kabáty i svetry s odvážnými obrázky od divokých šelem po kačera Donalda. 

V nových kolekcích byste však našli i obleky s kalhotami po kolena, pánské kozačky a kabely, stylové pláštěnky, svoje místo tu stále ještě mají i bombery (ideálně s výšivkou nebo v růžové barvě).

To všechno může mnoha českým mužům znít trochu děsivě nebo extravagantně. Co by je však mohlo zaujmout, je výstřelek, se kterým přišel Giorgio Armani, a sice tričko se svojí vlastní fotkou.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama