reklama

Český pár, který se nestydí a propaguje jinakost. Oba dva nosí šaty a podpatky

Láska k módě a svobodě, to jsou pojmy, které spojují jeden český manželský pár. Manželé Černí se rozhodli neschovávat a ukazují světu, že je úplně v pořádku, když šaty nosí muž i žena.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Podle vlastních pravidel se obléká manželský pár Vlastimil a Michaela Černí. Na svém blogu Gender Blender píšou o tom, že jsou téměř normální heterosexuální pár. Potkali se přes seznamku v roce 2018 a o rok později se vzali. Jen s tím rozdílem, že na sobě měli oba svatební šaty.

"Sdílíme s vámi naši zkušenost o tom, jak si užívat život a svobodu. Chceme ukázat, že 'to' je možné. Jak Vlasta říká, žijeme jen jednou a nechceme litovat toho, že jsme neudělali něco, co jsme mohli," píše na svém blogu jedinečné duo.

Na jejich první rande Vlastimil přišel jen s dlouhými nalakovanými nehty, na druhou schůzku si už vzal sukni. "Vlastimil prostě chce jen nosit sukně," řekla v článku pro časopis Respekt Michaela. Ta se zároveň svěřila s tím, že i když jí manželova vášeň pro módu imponuje, musela si na pozornost okolí chvíli zvykat. 

Namísto toho, aby se schovávali, rozhodli se svůj životní styl prezentovat nejen na svém blogu, ale také na instagramovém účtu. Podívejte se do galerie. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama