reklama

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová: Jaká je?

V pražském Hudebním divadle Karlín byla v sobotu 23. března zvolena nová Česká Miss pro rok 2013. Stala se jí třiadvacetiletá studentka Gabriela Kratochvílová.

č.7: Gabriela Kratochvílová, 22 let Narodila se na Vysočině, kde také, ve městě Chotěboř, vyrostla. Před čtyřmi lety se však jejím druhým domovem stala Praha, kde studuje na Vysoké škole finanční a správní magisterský anglický obor Marketing Communications. Od dětství byla vedena ke sportu, ať už to byl tenis, jízda na lyžích, bruslení nebo závodní aerobik. Posledních 6 let závodí v mažoretkovém sportu v kategorii pom. Zbožňuje tanec, ať už v tělocvičně či na závodním pódiu. Ze všeho nejraději však cestuje a poznává nová místa, zvyky, památky, ale také chutě. Nedá ale dopustit na českou krajinu, kuchyni, moravské víno a české pivo! Jejím mottem je: "Carpe diem."
č.7: Gabriela Kratochvílová, 22 let Narodila se na Vysočině, kde také, ve městě Chotěboř, vyrostla. Před čtyřmi lety se však jejím druhým domovem stala Praha, kde studuje na Vysoké škole finanční a správní magisterský anglický obor Marketing Communications. Od dětství byla vedena ke sportu, ať už to byl tenis, jízda na lyžích, bruslení nebo závodní aerobik. Posledních 6 let závodí v mažoretkovém sportu v kategorii pom. Zbožňuje tanec, ať už v tělocvičně či na závodním pódiu. Ze všeho nejraději však cestuje a poznává nová místa, zvyky, památky, ale také chutě. Nedá ale dopustit na českou krajinu, kuchyni, moravské víno a české pivo! Jejím mottem je: "Carpe diem." | Foto: hermina.cz

V Hudebním divadle Karlín byla v sobotu 23. března zvolena nová Česká Miss pro rok 2013. Stala se jí třiadvacetiletá studentka Gabriela Kratochvílová, která mezi všemi finalistkami vynikala sympatickým vystupováním, širokým úsměvem i svěžím krátkým účesem. 

Vedle Kratochvílové, která byla zvolena hlasy diváků, byly oceněny také další dvě finalistky. Titulem Česká Miss World, jenž udělila odborná porota v čele s herečkou Ornellou Muti, se může pyšnit Lucie Kovandová. Českou Miss Earth se stala Monika Leová, která zaujala svým exotickým vzhledem.

Obrazem: Finalistky České Miss 2013 na fotkách

V porotě letos vedle italské filmové hvězdy usedla také Marie Rottrová, Miroslav Donutil nebo Martin Kraus. V publiku nechyběla ani Dagmar Havlová, která nedávno oslavila šedesáté narozeniny (Dagmar Havlová na fotkách včera a dnes). 

Celým večerem, během něhož na pódiu vystoupil Jiří Korn, Karel Gott či Tomáš Klus, provázel suverénní moderátor Libor Bouček. Ten se během závěru soutěže představil také v nezvyklé roli zpěváka, když písní Mack the Knife doprovodil přehlídku finalistek ve společenských šatech.  

Kdo je Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová?

Gabriela Kratochvílová se narodila a vyrůstala na Vysočině ve městě Chotěboř. Poslední čtyři roky však bydlí v Praze, kde zároveň studuje na Vysoké škole finanční a správní magisterský obor Marketing Communications. Mluví anglicky, francouzsky a německy.

Čtěte také: České miss před a po: Co dnes dělají slavné krásky?

Jak o sobě sama prozradila, již od dětství ji baví sport, konkrétně tenis, lyžování nebo cvičení aerobiku. Posledních šest let se dokonce závodně věnuje mažoretkovému sportu. Její životní vášní je tanec všeho druhu a životním krédem klasické rčení Carpe diem, tedy Užívej dne.

"Ze všeho nejraději však cestuji a poznávám nová místa, zvyky, památky, ale také chutě. Nedám ale dopustit na českou krajinu, kuchyni, moravské víno a české pivo," vyznala se Gabriela, která je prý vyznavačkou ekologicky šetrného přístupu k životu, ve svém medailonku na oficiálním webu České Miss. 

Díky svému triumfu si kráska narozená ve znamení Vodnáře vybojovala nominaci na prestižní mezinárodní soutěž krásy Miss Universe.

Vyhrála podle vás opravdu nejkrásnější soutěžící? Měli jste mezi finalistkami jinou favoritku? Napište svůj názor na Českou Miss 2013 do diskuze! 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Eva Herzigová: 5 věcí, které jste o ní (možná) nevěděli

Jak se líčí missky a modelky: Pohled do zákulisí!

Naučte se cizí jazyk: 4 tipy od českých celebrit

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama