reklama

Tajemné královské outfity. Alžběta II. posílá kabelkou šifry, Diana "mluvila" svetrem

Někdy šaty nejsou jen šaty. Královna Alžběta II, Kate Middletonová, Meghan Markleová i princezna Beatrice se rády vyjadřují skrz svůj šatník. Často to znamená, že se za jejich modelem skrývá i tajná zpráva.

Princezna Beatrice, královna Alžběta II. a vévodkyně z Cambridge. Prohlédnout grafiku
Princezna Beatrice, královna Alžběta II. a vévodkyně z Cambridge. | Foto: Reuters, Profimedia

Královská rodina byla odjakživa vrcholem elegance a stylu. A i když existují určitá pravidla a tradice, které musí jako součást britské monarchie dodržovat, ženy jako princezna Diana, Kate Middletonová i Meghan Markleová našly způsoby, jak dosáhnout sofistikovaného, moderního a zároveň i inspirujícího vzhledu.

Královský styl, který na významných událostech sleduje téměř celý svět, je vždy záměrný a dopředu promyšlený. Není tedy divu, že se za oblečením a doplňky královské rodiny skrývají i tajné zprávy.

Proč královna Alžběta II. obléká neonové barvy a bílé rukavice? A z jakého důvodu představila vévodkyně z Cambridge malého George v modrých puntíkovaných šatech? Na odpovědi se podívejte do galerie.  

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama