reklama

Jak se obléknout na Valentýna: 6 outfitů, které unosíte i kdykoliv jindy

Co na sebe na oslavu svátku zamilovaných? Záleží na místě, kde budete slavit, a hlavně vaší povaze. Nedělejte ze sebe někoho, kým nejste. Valentýn nutně neznamená krajku a podvazky.

Foto: Intimissimi

Co je pro Češky a Čechy svátek svatého Valentýna? Roztomilá zimní alternativa k prvnímu máji? Symbol komerce a cizí kultury, která si dělá nárok na naši peněženku i čas? Nebo jen příjemný způsob, jak do svého nabitého diáře vtěsnat romantickou schůzku?

Dělat cokoliv na povel se nám přirozeně příčí, natož když je řeč o romantických gestech. Ale stejně jako akceptujeme, že 24. prosince se svými blízkými povečeříme a obdarujeme se dárky, tak někdo bere datum 14. února jako dobrou příležitost, aby dorazil z práce dřív domů a vymyslel pro svou drahou polovičku speciální program.

Příležitosti by měl odpovídat i outfit. Popkultura i některé reklamy nám podsouvají, že romantické rande znamená, že musí být zakončené sexem (nebo zásnubami), proto si ženy mají vzít něco upnutého, odhalujícího a hlavně investovat do spodního prádla, kde nebude chybět podvazkový pás a punčochy.

Každý má ale o romantice jinou představu. Pro někoho je vrcholem večeře ve vysněné restauraci, jiný chce se svým protějškem strávit čas v klidu doma.

Stejně tak se liší naše představa, co během valentýnského večera na sebe. Pokud milujete tričko a džíny, nesoukejte se do saténové sukně. Nejdůležitější je cítit se příjemně ve vlastní kůži. Pak jsme nejvíc sexy.

Prohlédněte si galerii valentýnských outfitů, které unosíte úplně kdykoliv.

reklama