reklama

10 tipů, jak být krásná pro partnera!

Trápí vás špíčky nebo celulitida? Chcete se zbavit vrásek nebo mít konečně hřívu. Máme pro vás zaručené tipy, díky kterým budete krásnější od hlavy až k patě

Foto: Thinkstock

Trápí vás špíčky nebo celulitida? Chcete se zbavit vrásek nebo mít konečně hřívu, po které jste vždycky toužila? Máme pro vás zaručené tipy, díky kterým budete krásnější od hlavy až k patě!

Většina žen má každoroční jarní deprese z představy obléknout svou postavu znovu do plavek. Nastává tak období drastických diet a cvičení, které ale ve většině případů nikam nevedou a díky jojo efektu mívají často opačný efekt. Po zimě je ovšem potřeba podstoupit mnoho dalších procedur. Pokožka je vysušená, vlasy jsou od mrazů polámané, nohy a ruce byste raději někam schovaly. No prostě to my ženy nemáme jednoduché.

Snažili jsme se proto najít cestu, jak tyhle nepříjemné chvíle obejít, urychlit a zpříjemnit si tak čas, který trávíme svým zušlechťováním. Přinášíme vám tedy pár tipů, které vás jistě potěší. Hubnutí už totiž nemusí nutně znamenat nejíst a trávit nekonečné hodiny ve fitcentrech. Kvůli vráskám už nemusíte podstupovat drahé chirurgické zákroky… Na trhu je dnes spousta levnějších a přitom stejně účinných alternativ.

NAŠE TIPY PŘÍMO PRO VÁS

Hubnutí a celulitida

Hitem letošního léta je rozhodně laserová lipolýza, která aktivuje a několikanásobně urychluje metabolické procesy v těle. Šetrnost laseru spočívá v tom, že tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale efektivně zmenšuje jejich objem, což je tělu naprosto přirozený proces. Na lipolaseru je ovšem nejlepší to, že během jednoho ošetření je možné ošetřit až deset partií těla najednou!

Mezi další novinky na poli hubnutí patří metoda 3-MAX. Ta bojuje proti nepěkné postavě hned třemi zbraněmi najednou. Kombinuje totiž ultrazvukovou kavitaci, radiofrekvenci a podtlak. Již po prvním ošetření se tak zbavíte 2 centimetrů tuku, výrazně se redukuje celulitida, které se po šesti ošetřeních můžete úplně zbavit na hodně dlouhou dobu. Vaše pokožka se zpevní a vyhladí! Věděli jste, že Amplion nabízí hubnoucí procedury za extrémně nízké slevy od prověřených salónů? Podívejte se.

K oblíbeným stálicím hubnoucích procedur patří kryolipolýza. Účinně bojuje proti tukovým polštářkům pomocí zmražení tukových buněk. Ve výsledcích je zcela srovnatelná s klasickou liposukcí, avšak díky této metodě se vyhnete anestezii, injekcím a následným omezením. Již po prvním ošetření dochází k 25-30% úbytku tukových buněk!

A pokud se také jako většina žen potýkáte pouze s pomerančovou kůží, vyzkoušejte lymfodrenáž nebo efektivní cvičení ve VacuShape. Během 30minutové chůze v podtlakové kabině spálíte stejný počet tuků jako při dvouhodinové sportovní aktivitě.

Krásná pleť a omlazení

Tak například radiofrekvenční lifting udělá s vaší pletí přímo zázraky. Zbaví vás povislé kůže, vrásek i jizviček. Během ošetření dochází k novotvorbě kolagenu, čímž se pokožka zpevňuje a vyhlazuje.

Obdobnou metodou omlazení pleti je facelifting. Tato neinvazivní metoda má srovnatelné účinky s aplikací botoxu. Vaše pleť bude vypnutá, rozzářená, zbavená vrásek, a to natrvalo! Pokud chcete zase vypadat jako dvacítka, vyzkoušejte třeba nabídku pěti ošetření s 95% slevou.

Ostatní tipy

Jestli si chcete svoje zkrášlovací procedury opravdu užít, využijte nabídku salonů, které poskytují takzvané Beauty Day balíčky. Během několika hodin vás budou doslova hýčkat. Můžete se těšit třeba na manikúru, pedikúru, kadeřnické služby, masáž a kosmetické ošetření pleti. Vše během jednoho dne. Často si tento den můžete užít ve dvou a udělat si tak výjimečné odpoledne.

Věřte, že snaha o krásný vzhled nemusí být vždy nepěkný zážitek spojený s nikdy nekončícím vypětím všech sil. Zpříjemněte si své šlechtění bezbolestnými a účinnými procedurami. Vyberte si tu svou na Amplion.cz, kde právě startuje Týden krásy a omlazení. Najdete zde velké množství hubnoucích a omlazujících procedur, kadeřnické a kosmetické služby, masáže a mnoho dalšího s výraznou slevou.

Přejeme vám krásné léto plné obdivuhodných pánských pohledů!

Dara Rolins: Nehoda mě semlela. Z bulváru mi bývalo do breku, teď mě potřebuje | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama