reklama

10 nejlepších outfitů Jennifer Aniston. Naučte se její styl

Ikona a herečka, která v březnu oslaví své 48. narozeniny, to zkrátka umí.

Foto: Profimedia.cz

Jennifer Aniston má za sebou neskutečnou filmovou kariéru. Třeba na Přátele se někteří z nás dívají doteď. Určitě si ji pamatujete i ze skvělých komedií jako byli Šéfové na zabití, Millerovi na tripu nebo Marley a já.

Její nejnovější počin nese název Pařba o Vánocích. Komedie, ve které Jennifer ztvárňuje roli upjaté sestry vedoucího pobočky a zároveň i generální ředitelky společnosti, která má za cíl bratrovu pobočku zavřít. Ten kvůli tomu uspořádá vánoční večírek, který se mu ale nešťastně vymkne z rukou. Pokud hledáte komedii na večerní odlehčení, určitě si ji nenechte ujít.

Jennifer milujeme i pro její pohodlný a pohodový styl, neustále nám ukazuje, že to jde i jednoduše. Často byste ji na ulici mohli potkat prostě jen v dobře padnoucích džínách a bílém triku. Co nás ale pravidelně uchvacuje, jsou její modely na červeném koberci. Jennifer Aniston své tělo udržuje v kondici díky józe a v minišatech to jde teprve vidět! Mrkněte se do galerie na naše nejoblíbenější outfity, ve kterých hvězda zazářila.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama