reklama

Kráska Decastelo má novou show: Dělá to ve třech!

MODERÁTORKA bude mít vlastní STAND UP SHOW

Děláme to ve třech - Eva Decastelo, Lukáš Pavlásek a Karel Hynek
Děláme to ve třech - Eva Decastelo, Lukáš Pavlásek a Karel Hynek | Foto: Martin Buček

Praha - Moderátorka Eva Decastelo se vrací na divadelní prkna.

"Vymyslela jsem si nový projekt. Ráda bych se po letech strávených v divadle Na Zábradlí a v divadle Kalich v představení Jana Krause Nahniličko, opět vrátila na divadelní prkna," svěřila se společenské rubrice Aktuálně.cz Decastelo.

Na fotky Evy Decastelo, Lukáše Pavláska a Karla Hynka se podívejte ve fotogalerii.

A protože se jí líbí typ stand up comedy Na stojáka, oslovila dva tamní protagonisty Karla Hynka a Lukáše Pavláska. "Jsou to podle mě dva nejvtipnější komici, a tak jsem je oslovila, jestli by do podobného typu pořadu nešli se mnou. Naštěstí souhlasili a vznikl projekt Děláme to ve třech," popsala Eva, která kuráž rozhodně nechybí.

Děláme to ve třech je zábavná konverzační show, která vychází ze základů stand-up comedy. Jak už název napovídá, balancuje celé vystoupení na množství dvojsmyslů, které i z banálních situací běžného rodinného, milostného, sexuálního, relaxačního i pracovního života, vytvářejí komediální číslo.

"Manažerku nám shodou okolností dělá bývalá manželka mého muže Štěpánka Decastelo, se kterou jsme kamarádky a dokonce jí půjdu za svědkyni na svatbě, která bude v prosinci," dodala Decastelo, která si na pracovní nabídky nemůže stěžovat. "Vtipné je, že i když jsem se původně nejvíc těšila do divadla, máme zatím nejvíc objednávek na maturitní plesy."

Čtěte také:

  • Děti Decastelo a Kristelové: Pařily na dětském mejdanu!
  • Odvážná Decastelo: Fuj, na krku měla obrovského hada!
  • Puhajková se proměnila v sexbombu, Decastelo to seklo!
Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama