reklama

Beckhamová chce konkurovat Paltrowové, uvede také vlastní lifestylovou značku

Podle zahraničních médií je to právě kontroverzní společnost Goop herečky Gwyneth Paltrowové, která bývalou Spice Girl inspirovala k založení vlastního podniku.

Foto: Shutterstock

Victoria Beckhamová se nechala inspirovat kolegyní, herečkou Gwyneth Paltrowovou, a stejně jako ona rozjíždí lifestylovou značku. 

Šestačtyřicetiletá podnikatelka a bývalá členka skupiny Spice Girls oznámila, že chce začít podnikat také v odvětví wellness a zdravého životního stylu. Její záměr tak připomíná lifestylovou značku Goop Gwyneth Paltrowové, o které se  v posledních letech mluvilo také díky několika kontroverzím. Například v souvislosti se svíčkou, která má údajně nést vůni vaginy Paltrowové, nebo diamantovými dildy za desítky tisíc korun.

Podle magazínu Daily Star Online bude čtyřnásobná matka Beckhamová svou řadu produktů pro zdraví a krásu prezentovat stejně jako své kolekce oblečení pod značkou Victoria Beckham a iniciálami "VB".

Beckhamová tak chce podle zahraničních médií rozšířit pole své podnikatelské působnosti, kdy musela kvůli pandemii propustit dvacet zaměstnanců a lifestylový brand Goop Paltrowové s hodnotou téměř 200 milionů liber ji inspiroval k novým možnostem. 

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama