reklama
 

Třpytky ve vlasech: Vyzkoušejte tento trend na večírky nebo plesy

Třpytky se hojně používají nejen v líčení, ale nově také ve vlasech. Podívejte se, jak tento trend zvládnout.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Třpytivé vlasy se k nadcházejícímu období skvěle hodí. Třpytivý účes můžete vyzkoušet jak u vánočního stolu, tak na silvestrovské party či plesu. Podívejte se, jak takové třpytivé vlasy mohou vypadat.

Třpytky koupíte v různých barevných provedeních a velikostech. Některé jsou už smíchané ve formě gelu a aplikují se za pomoci štětce. Jiné jsou v suché formě, takže si budete muset dávat trochu více pozor, kam sypete. Nebo je jen jednoduše smícháte se stylingovým gelem a opatrně na vlasy aplikujete. Pokud chcete dosáhnout jen velmi jemného třpytivého looku, vyzkoušejte třpytky ve spreji. Najdete je ve kvalitních drogeriích nebo na internetu.

Následujte módní trendy

Tento trend si oblíbily blogerky i kadeřnice po celém světě. Hodí se na návštěvu různých hudebních festivalů nebo právě na období svátků a oslav nového roku. Krom toho, že třpytky dodají jakýmkoliv vlasům na zajímavosti a životu, dokážou také efektivně zamaskovat odrostlou barvu vlasů. Stačí je jen rozetřít okolo vlasové pěšinky.

Pokud se nebojíte experimentů a máte rádi změnu, určitě si tento trend zamilujete. Na třpytivou inspiraci se podívejte v grafice.

reklama
reklama