reklama

"Jste blázni, nečekejte na postavu do plavek, už ji máte," nabádá influencerka

Více než pět milionů zhlédnutí má video z pláže americké influencerky původem z Afriky Msendoo Mbachilinové. Vystupuje v něm v plavkách a hrdě kritizuje stereotyp těla do plavek.

Jste blázni, když čekáte na své tělo do plavek. Letní tělo Msendoo láme milionové rekordy | Video: TikTok/@Kamsendoo

"Nejoblíbenější osoba na TikToku", tak nazývají Msendoo Mbachilinovou neboli @Kamsendoo její fanoušci na této sociální platformě. Energická Mbachilinová na ní zveřejňuje videa, ve kterých ostatní nabádá k sebevědomí a lásce k vlastnímu tělu. 

Nejvíce zhlédnutí, přes pět milionů, má její video z pláže, v němž autorka vystupuje v plavkách a hrdě kritizuje stereotyp těla do plavek. "Dámy a pánové," říká do kamery. "Představuji vám své letní tělo. Podívejte se, jen se podívejte. Jste blázni, když všichni říkáte: 'Čekám na své letní tělo,' " míní. 

"Pokud si neobléknete bikiny a nebudete mě následovat, tak vás nechám být, protože jak můžete čekat na něco, co je sexy a připravené? Prsa, břicho, podívejte se na tahle stehna. No tak, jste blázni! Můžeme už říct amen?" motivuje diváky a divačky.

Uživatelé TikToku videa Mbachilinové kvitují a její příspěvky lichotivě komentují slovy jako: "Tvá energie je všechno." V jednom ze svých posledních videí energická žena uvádí, že má v plánu založit podpůrnou skupinou pro ty, kteří jsou "příliš krásní". 

"Konečně jsem přišla na to, jaký je tvůj problém. Jsi příliš krásná, že ano?" tvrdí Mbachilinová. "Neboj se, trpím stejným problémem. Společně na to přijdeme," rázně prezentuje svůj nápad.

Mohlo by vás zajímat: Pavlína Pořízková debutuje na TikToku v bikinách. S neteřemi dováděla u bazénu (5.8.2021)

Pavlína Pořízková dovádí s neteřemi u bazénu. | Video: Instagram/Pavlína Pořízková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama