reklama
 

Návod, jak být ráno sexy za 10 minut

Zaspali jste, nebo prostě jen nestíháte a potřebujete vypadat k světu? Je tady pár rad a tipů, jak toho docílit.

Foto: iStock

Mám sice dítě, takže naše ranní starty jsou poněkud chaotické a na poslední chvíli, ale na druhou stranu musím přiznat, že to, že v koupelně ráno strávím maximálně deset minut, není dítětem, ale mnou. Delší čas mi vždycky přišel trochu jako ztráta času.

Samozřejmě, jinak se chová v koupelně mladá žena, jinak starší. Ta mladá tam stráví více času ne proto, že to potřebuje, ale proto, že experimentuje, zkouší a vrství. Žena středního věku nepotřebuje vrstvit, ale potřebuje připravit a vyživit pleť, což je pak osmdesát procent jejího úspěchu. Takže tady jsou moje rady, z pohledu ženy po třicítce:

1) Na ranní sexy vzhled se musíte připravit už večer. Pokud máte trochu času, zkuste gomáž, masku nebo hydratační peeling a po nich naneste výživný krém nebo kombinaci krému a séra. Nezapomeňte také na rty!

2) Ranní sprcha plus umytí obličeje a zubů je samozřejmě základ nejen krásy, ale i čistoty a zdraví. Po vysušení tělo natřete olejem nebo bambuckým máslem a na obličej nastříkejte termální vodu, nebo levandulovou či růžovou květovou vodu. Potom nanášejte krém, na který jste zvyklá a u kterého víte, že vám dělá dobře. Dále stačí kapka rozjasňujícího make-upu, upravit obočí, přidat balzám, tvářenku a vůni, a můžete do světa.

3) Pokud máte minutu navíc, klidně řasy přejeďte mascarou, a pokud jste zběhlá v očních linkách, udělejte si ji na horním víčku podél řas. Oči se vám opticky otevřou. 

4) V případě, že zrovna nestíháte umýt a foukat vlasy, nevybíhejte s mokrou hlavou. Jednak se můžete nachladit, a taky s mokrými staženými vlasy do culíku žádnou velkou hitparádu neuděláte. Raději po ránu použijte suchý šampon, ty opravdu kvalitní vám vytvoří doslova dramatický look. Až se budete sama divit. 

Související

reklama

Komerční tip

reklama