reklama

Šediny jsou trendy: Inspirace nádhernými ženami, které si nebarví vlasy

Šedivějící vlasy dříve nebo později potkají každého z nás. Většinou automaticky saháme po barvě na vlasy a snažíme se své šediny zakrývat. Podívejte se na ženy, které se naopak rozhodly své šedivé vlasy podpořit.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Reklamy, média a masové estetické symboly nám vnucují to, že krása je spojená s mládím. Různé omlazující kosmetické přípravky jsou tak na denním pořádku, někdy dojde i na plastickou chirurgii a botox. 

Šedivé vlasy jsou symbolem stárnutí, a tak se je většina žen snaží okamžitě zakrýt barvou na vlasy. V tomto případě neexistuje dobře nebo špatně, každý máme vkus jiný a ideál krásy taky vidíme jinak. Je ale vždy dobré vědět, že máme možnosti a že jsou i ženy, které na tradiční hru zakrývání šedin nepřistoupily.

Stříbrné a šedivé vlasy jsou dokonce i v určitých kruzích trendy, letí to hlavně mezi mladými ženami. Některé si tak barvy vlasy našedo, i když ještě vůbec nemusí. Jedná se ale o menšinu.

V grafice se můžete podívat na ženy, které se rozhodly své šediny nechat tak, jak jsou, nebo je případně ještě podpořit šedou barvou na vlasy. Možná vás jejich přístup inspiruje a nakonec ještě ušetříte za kadeřníka. 

reklama
reklama