reklama

Proměna čtenářky Lucie: Účes a líčení na večer a slavnostní příležitost

Každá z nás touží být krásná a někdy k tomu stačí vlastně jen málo. Zvolit správný účes, líčení a vybrat vhodné oblečení. Jenže to není vždycky tak úplně jednoduché. Pokračujeme v našich proměnách čtenářek. Tentokrát jsme svěřili do rukou profesionálů Lucii. Podívejte se na její proměnu a inspirujte se.

Prohlédnout grafiku
Foto: archiv PR

Lucie (38) pracuje jako produktová manažerka a většinu svého pracovního dne tráví v kanceláři. Pracovní vytížení a péče o rodinu s dvěma malými dětmi vyžaduje hodně času. Proto Lucie vítá každou příležitost, kdy může být dámou a užít si společenské šaty i líčení. Naši odborníci jí poradili, jak na to. 

O Lucii se postaral ten nejlepší tým. Úpravu vlasů zajistil kadeřnický salon Franck Provost ve Slovanském domě. Líčení se ujal vizážista Pavel Bauer, který dlouhodobě spolupracuje se značkou Avon, její produkty použil i během proměny. Oblečení pro Janu vybrala na ZOOT stylistka Natálie Hrdá.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama