reklama

Proboxujte se k štíhlé postavě! Vyzkoušejte fitbox

Fitbox patří mezi spalovací cvičení, které nám dokonale vytvaruje postavu!

Foto: Profimedia.cz

Snažíte se zhubnout a k dokonalosti už vám chybí jen dobře vytvarovaná postava? Máme pro vás novinku, vyzkoušejte spalovací cvičení fitbox. Příjemný relax a spalování přebytečných kalorií.

Hubnout se dá různě a proč ne příjemným pohybem, u kterého je dokonce sranda. Fitbox přináší revoluční cvičení, díky kterému získáte kondici, nastartujete metabolismus a posílíte celý imunitní systém.

Co je fitbox

Cvičení fitbox spojuje zábavnou činnost za doprovodu hudby s velmi účinným spalováním. Fitbox probíhá skupinově pod vedením profesionálního trenéra. Během cvičení se učíte sestavy, které se různě kombinují. Během lekce před vámi stojí totemy, do kterých se boxuje. Lekce fitboxu tak může navštěvovat opravdu každý.

Lekce fitboxu

Cvičení trvá asi 50 minut a za tu dobu se dá spálit dokonce až 3140 kJ. Záleží na intenzitě tréninku a vaší dovednosti. Celkem 90 fintess center nabízí cvičení s certifikovanými lektory. Na prví trénink se připravte. Určitě dorazte o 10 mnut dříve a vše si prohlédněte. Nezapomeňte si s sebou vzít dostatek pití, protože pitný režim je velmi důležitý.

Před cvičením vypijte litr a po fitboxu si dopřejte klidně iontový nápoj. Olbečte se pohodlně a na nohy obujte kvalitní boty. Na ruce bude třeba bandáží nebo speciálních rukavic na fitbox. Fitcentra nabízejí zapůjčení, ale určitě je levnější si takové rukavice pořídit.

Dobré účinky pro tělo i duši

Fitbox je dobrý pro ty, kdo chtějí vytvarovat postavu a zhubnout. Velmi pohodlně dosáhnete redukce váhy a snížíte množství tělesného tuku v těle. Celkově se zlepší fyzická kondice už ve velmi krátké době.

Fitbox dokonce nabízí ve speciálních programech zdravotní pomoc. Při cvičení posilujete zádové svalstvo a zabraňujete tak bolesti zad. Při dostatečném pocení se zlepšuje i pokožka, která se prokrvuje a čistí. Kromě fyzické kondice, získáte i psychickou kondici a dokážete odbourat stres.

 

 

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama