reklama

Podzimní trendy v líčení podle Dary Rolins

Podzim je tu. Pokud jde o líčení, odložte neonové nebo nude barvy a sáhněte spíše po teplých tónech zlátnoucího listí a zralého ovoce okořeněných metalickými odlesky a jemnými třpytkami, které jsou pro nadcházející období aktuální. Inspirujte se trendy, které si oblíbila i Dara Rolins.

Foto: Avon ČR

Na podzim měníme nejen šatník, ale i styl líčení. Co je letos trendy? Kromě teplých a zemitých tónů vínové a hnědé jsou to hlavně metalické odlesky, výrazný pohled či jemné třpytky. Líčení v tomto stylu si oblíbila i Dara Rolins.

Základem krásného vzhledu je dokonalá pleť. Pokud vám ještě vydrželo opálení z dovolené, vystačíte si s kvalitním BB nebo CC krémem, který vyrovná odstín pleti a zároveň jej prozáří. Jestliže potřebujete zakrýt nedostatky, použijte krycí make-up, který pak zafixujte transparentním pudrem. Bradu, tváře a čelo zdůrazněte bronzovými perlami a na jablíčka lícních kostí naneste tvářenku.

Výrazné oči

Na podzim můžete oči zvýraznit více než v létě. S klidem sáhněte po řasence, která vašim očím dodá dramatický look a natáčejte, prodlužujte, zesilujte. Při nanášení řasenky česejte řasy směrem zezdola nahoru. Vytvoříte tak vějíř řas, které vaše oči opticky zvětší. "Nejbližší mi je trend super řas, které jsou dostatečně dlouhé a výrazné, ale nepůsobí nepřirozeně. Na takhle výrazný kukuč se mi osvědčilo používat řasenku, která má v sobě více efektů, prodlužující i zahušťující," říká Dara Rolins.

Letos jsou v kurzu i metalické oční stíny, kterými zvýrazněte oči třeba pro večerní a společenské příležitosti. Pomohou vám k tomu i oční linky. Na závěr nezapomeňte ani na obočí. Vytvarujte je pinzetou a tvar upravte hnědou (pokud máte světlou pleť) nebo černou tužkou.

Dokonalé rty

Nejvíce trendy barvami podzimu jsou karmínová, burgundská, třešňová, fuchsiová a švestková. Vaše rty oblečené do těchto odstínů budou sice výrazné, ale zároveň elegantní. Vyberte si varianty s matnými texturami a metalickým efektem, které jsou momentálně nejvíc aktuální. Pokud se v takto intenzivních barvách necítíte, sáhněte klidně po balzámu na rty v jemnějším ovocném odstínu, jako je pomeranč, jahoda nebo malina. Balzám zároveň ochrání kůži rtů v chladnějších dnech. 

Jaký je beauty styl Dary Rolins?

"Můj beauty styl úzce souvisí s tím módním. Ale také s mojí profesí. Na jevišti jsem jednoznačně víc odvážná než v civilu. Pro běžný život si vystačím s drdolem, lehkým make-upem, řasenkou a balzámem na rty. Když vyrážím na jeviště nebo si jdu sednout s kamarádkami na víno, dám tomu přesně 15 minut. Všechno zvýrazním, přidám černou linku, zhušťující a prodlužující řasenku a oční stíny. Rty si výrazněji líčím jen na focení. A pokud jde o módu, to, jak se oblékám, už za ty roky všichni díky médiím moc dobře vědí - šaty a podpatky nosím jen výjimečně," říká Dara Rolins.

Pokud vás zajímá, jak se na podzim líčit podle posledních trendů, nenechte si ujít naše proměny čtenářek, které pro vás právě připravujeme. Již brzy přineseme podrobné návody, jak docílit dokonalého looku s produkty projektu Beauty by Dara pro AVON.

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama