reklama

Pečujte o svou pleť z pohodlí domova. Krása začíná uvnitř

S přibývajícím věkem oceňujeme moudrost života, ale projevy stárnutí kůže a vrásky nebývají naším nejlepším přítelem. Určitě mnoho z nás by se pod toto podepsalo. Jak to tedy udělat. Jak elegantně stárnout?

Foto: archiv PR

Obvyklá pravidla v boji proti stárnutí jsou jasná: zdravý jídelníček, dostatečný pitný režim, pravidelný pohyb a kvalitní spánek. Pak je tu také důkladné každodenní čistění pleti a pravidelné používání krémů s antioxidanty a SPF faktory. Ano, toto vše je pravda, ale je to pouze základ. Chce to zkrátka něco navíc.

Přemýšleli jste někdy o beauty doplňcích stravy? V mnoha zemích je jejich užívání skoro stejné jako běžné čistění zubů. Existují tabletky s kyselinou hyaluronovou, kapsle vitaminu E nebo kolagenové doplňky. A o těch bude nyní řeč. Kolagen je totiž základním stavebním kamenem krásné a pevné pleti.

Malá lekce biologie

O to, aby byla naše kůže hladká a pevná, se stará vrstva zvaná škára, jinak také dermis. Právě její součástí je kolagen, respektive kolagenová vlákna. Ta tvoří přibližně 80 % této části naší kůže. Od zhruba 25. roku našeho života ale množství kolagenu klesá a škára se stává "poréznější". Výsledek? Naše pokožka ztrácí pružnost, pevnost, odolnost. Pokud jí ale kolagenové peptidy opět dodáte, vrásky a linky budou méně výrazné, pleť bude pevnější a bude působit mladistvě.

Norské řešení

Kolagen The Solution od norské Oslo Skin Lab je kolagenový doplněk v práškové formě. Tento beauty prášek se stal ve Skandinávii velmi populární a získal zde několik nominaci na beauty produkt roku. V roce 2019, kdy vstoupil na český trh, ho ocenila i česká redakce Harper´s Bazaar cenou Anti-aging Beauty Awards v kategorii doplňky stravy.

Je bez chuti a bez vůně a velmi dobře se rozpouští. Můžete jej smíchat s vodou, smoothie nebo ovesnou kaší, posypat salát nebo si připravit kolagenové latté. Je to velmi jednoduché. Jedná se o 100% čistý hydrolyzovaný kolagen typu I, ve kterém je kolagenní protein pomocí enzymů hydrolyzovaný, tedy rozdělený na peptidy (krátké řetězce aminokyselin). Při pravidelném užívání se snižují známky stárnutí kůže a také zmenšuje hloubka vrásek.

Co říkají výsledky studie

Ženám, které se účastnily studie s The Solution, přístroje naměřily zmenšení hloubky v průměru o 20,1 % po 8 týdnech užívání. U jedné z účastnic studie dokonce došlo ke zmenšení hloubky vrásek o 49,9 %! Ale to nejsou všechny dobré zprávy. Studie rovněž prokázaly pozitivní výsledky na zlepšení elasticity kůže a zlepšení v boji proti celulitidě. Tento kolagenový doplněk pečuje nejen o pleť na obličeji, ale i o pokožku celého těla.

Více o studiích s kolagenem Oslo Skin Lab si můžete přečíst zde.

Je to tak jednoduché

The Solution můžete objednat několika málo kliknutími na osloskinlab.cz. Cena se odvíjí podle toho, zda se rozhodnete pro jednorázový nákup, nebo zda využijete členství a budete užívat pravidelně. Jednorázově vás balení bude stát 1499 Kč, zatímco v případě členství je to o 30 % méně, tedy 1049 Kč. Ale nebojte se, žádné závazky se nekonají. Členství není časově omezeno a je naprosto bez závazků, tzn. můžete jej kdykoliv zrušit.

Exkluzivní sleva

Chcete si kolagen vyzkoušet a pak se rozhodnout? Nyní můžete získat v rámci členství 50% slevu na první balení. Je to velmi snadné, přímo na dosah ruky a s dopravou zdarma zde. Koneckonců, už jste dost zaneprázdněni jinými věcmi.

Pro informaci: Sleva se načte automaticky při prokliknutí na web z článku našeho webu.

A nakonec stručný přehled, proč si sáček kolagenu míchat každý den:

  • Pomáhá udržovat pokožku pružnou a pevnou
  • Ošetřuje nejen pokožku obličeje, ale i celého těla
  • Zmenšuje hloubku vrásek a jemné linky mizí
  • Má prokázaný účinek na vrásky a celulitidu

Je vám více než 30? Začněte kdykoli, nikdy není pozdě. Stejně jako s časem dochází k úbytku kolagenu, je nutné počítat s tím, že užívání kolagenu zase chvíli trvá. Dopřejte mu nějaký čas, protože ačkoli The Solution může být řešením pro vás, nejedná se o rychlou nápravu. Většina lidí vidí zlepšení své pokožky od cca osmi týdnů užívání.

Text byl připraven ve spolupráci se značkou Oslo Skin Lab.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama