reklama

Otevření kosmetického salonu Portrait by Michal Zapoměl

Koncem října pozval známý kadeřník Michal Zapoměl do svého pražského salonu Portrait by Michal Zapoměl přátele i hosty mediálně známé, aby společně oslavili otevření nového kosmetického salonu

Foto: Vojtěch Kaštánek

Koncem října pozval známý kadeřník Michal Zapoměl do svého pražského salonu Portrait by Michal Zapoměl přátele i hosty mediálně známé, aby společně oslavili otevření nového kosmetického salonu.

Pozvání přijali mimo jiné Michalova kamarádka, herečka Sandra Nováková, miss ČR Iveta Lutovská, vizážistka a stylistka Natálie Hostačná a odborná poradkyně pro kosmetiku Biologique  Recherche, Eva Mikesková.

Michalův salon nebude ledajaký

Zkušená kosmetička, Daniela Dicks bude pracovat s exkluzivní kosmetikou Biologique  Recherche a francouzskou kosmetikou BDR, které Michal Zapoměl vyzkoušel sám na sobě, a coby náročný zákazník, jak sám sebe charakterizuje, nenašel lepší.

Prohlédněte si zde galerii z otevření salonu Portrait by Michal Zapoměl

„Jsem známý tím, že o sebe a o své klienty hodně pečuji a absolvoval jsem ta nejlepší ošetření, která v republice máme. Ale žádné nebylo takové, jako u paní Mikeskové." Říká Michal Zapoměl. „V plzeňském salonu tato kosmetika funguje již několik let. S  kolegyní Alicí Gajdošovou, vedoucí kosmetického salonu v Plzni, jsme se dohodli, že tuto péči dopřejeme i klientkám v Praze."

Během večera proběhla názorná ukázka kosmetického ošetření a hosté měli možnost nechat si udělat analýzu pleti přístrojem skin scanner nebo make-up od vizážistky Natálie Hostačné.

Kosmetička Eva Mikesková krátce představila příslušnou kosmetiku a pohovořila o jejích blahodárných účincích na pleť: „Základním kamenem kosmetiky Biologique  Recherche je lotion  P50. Podle typu pleti volíme jeden ze tří druhů. Pomáhá regenerovat, vytvářet na pleti ideální PH, aby se netvořilo akné nebo kožní defekty vyvolané pigmentací, pleť je nová a rozzářená.

Přípravky nevtíráme, ale aplikujeme zvláštním způsobem. Naneseme na navlhčený kosmetický tampon a potom vklepáme na obličej. Vtíráním se epidermis vysušuje. Vtlačováním dochází k mechanickému lehkému peelingu, který odstraní odumřelé buňky, ostatní poopraví a pleť potom vypadá velmi dobře.

Lotion obsahuje vzácné výtažky z lopuchu, z cibule, nejčistější přírodní produkty. S kosmetikou se pracuje na mimických svalech v obličeji, proto je důležitá masáž obličeje, která se provádí směrem nahoru."

Speciální přístroj v salonu Portrait by Michal Zapoměl

Pro dokonalé ošetření pleti kosmetikou BDR se používá speciální přístroj, který je v našich končinách poměrně vzácný. Jako zatím jediný přístroj na světě má certifikát, který zaručuje, že po ošetření je pleť schopna vytvářet si vlastní kolagen. Tak dochází k omlazení až o pět let.

Přístroj může pracovat těsně v okolí očí, ošetření je příjemné a uvolňující. V zahraničí se tento přístroj používá jen na lékařských klinikách a v České republice pouze ve vybraných salonech s odborně vyškoleným personálem. A jedním z těchto salonů je právě nový kosmetický salon Portrait by Michal Zapoměl.

O Michalovi

Sandra Nováková: „Michalovou klientkou jsem zhruba rok a půl a za tu dobu mi Michal tak spravil vlasy, že mi dnes maskérky a odborníci říkají, že bych mohla na vlasy dělat reklamu. Když jsem přišla k Michalovi, měla jsem na hlavě spíše slámu, bylo to strašné. Michal není jen kadeřník, jsme i přátelé a toho si vážím."

Iveta Lutovská je mezi hvězdami unikátní tím, že na akce chodí vždy neuvěřitelně včas. Jako první dorazila i na otvírání salonu Michala Zapoměla. „Stále se snažím chodit později, jako všichni ostatní, ale pořád to ještě neumím. Tak ještě možná pár let a začnu chodit také pozdě." Říká Iveta. „S kosmetikou jsem na tom asi jako každá ženská, mám plnou koupelnu přípravků, ani pořádně nevím, na co to je. Ale přiznám se, že na kosmetiku jako takovou nechodím, v tomto směru se zanedbávám."

O kosmetice

Biologique  Recherche používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury. Složení produktů určených k péči o pleť obličeje, těla i vlasů, jsou bohatá na botanické, mořské a biotechnologické extrakty. Produkty tak mohou pomoci pleti uchovat její přirozený odstín, pružnost a rovnováhu tak, aby mohla plnit svou životní roli ochranného štítu.

BDR - profesionální metoda Beauty-defect-repair  je výsledkem dlouholetého výzkumu a je používána světoznámými a uznávanými instituty. Jedná se o inovativní metodu, která se zakládá na zjištěních, přinést aktivní látky přímo na místa, kde bude jejich účinnost nejefektivnější. Unikátní a inovativní kosmetické ošetření dosahuje vynikajících výsledků při liftingovém ošetření pleti, i účinků při ošetření pleti s aknózní problematikou.

Tereza Těžká: Je nás pět, mám třikrát víc lásky i trápení. Je mýtus, že nežárlíme | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama