reklama

Na začátku tomu nikdo nevěřil. Její umění vás ale přesvědčí se ostříhat nakrátko

Dlouhá kštice nemusí vždy potvrzovat ženskou krásu. Ruská kadeřnice svými výkony dokazuje, že krátké sestřihy mohou být oslňující i u těch, u kterých byste to na první pohled ani netipovali.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Krátké vlasy jsou praktické - snadněji se myjí, upravují, rychle schnou. Ale na takový radikální sestřih se cítí jen málokterá z žen. Existuje ještě spousta dalších důvodů, proč by některé dámy měly radikálně sáhnout po nůžkách: jsou to zejména zničené a jemné vlasy a časté zacuchání.

Moskevská kadeřnice Kristina Kacabinová pomáhá ženám se znovu cítit krásně a provádí neuvěřitelné změny tím, že jejich kštici sestříhá do kratičkých rozměrů. Na svém instagramovém účtu ukazuje, jak vypadají její klientky před zásahem nůžek a jaký je pak finální účes. Dokazuje tím, že se ženská krása nepoměřuje délkou vlasů a krátké vlasy mohou skutečně slušet i těm, kteří by to ani netušili.

Podívejte se dál do naší galerie na dramatické proměny žen, které byly na začátku skeptické, ale s výsledkem jsou překvapivě nadmíru spokojené. 

reklama
reklama