reklama

Mladá Dánka si přestala holit obočí a má i knírek. Pomáhá to jejímu milostnému životu

Eldina Jaganjacová z Kodaně se rozhodla skoncovat s vytrháváním chloupků v obličeji. Svůj vzhled pak pravidelně ukazuje na sociálních sítích. Z negativních poznámek mužů si údajně nic nedělá, její budoucí partner s ní tak aspoň nebude kvůli vzhledu, tvrdí.

Eldina Jaganjac Prohlédnout grafiku
Eldina Jaganjac | Foto: Profimedia.cz

Jedenatřicetiletá žena z Kodaně se rozhodla loni v březnu přestat používat pinzetu k odstranění chloupků mezi obočím a upustila od holení horního rtu. Výsledky pak ukázala na Instagramu a dodala, že i když jí na obličeji přibyly chloupky, její ženství to nijak neovlivnilo.

Eldina sice svůj vzhled neřeší, kolemjdoucí muži na ulici si ale neodpustí poznámky typu "Ohol to" a často na ni zírají, jako by měla mezi obočím třetí oko.

Dánka vysvětlila, že tímto činem aspoň odradí konzervativní nápadníky, kteří řeší jen vzhled, píše web Unilad. Doufá, že najde muže, který ji bude vnímat jako ženu, a nikoliv jako objekt. 

"Než jsem si nechala srůst obočí, měla jsem poměrně omezenou představu o tom, jak má žena vypadat. Když se totiž neholí muž a netrhá si obočí, tak to nikdo neřeší," řekla.

Eldina přiznala, že v sobě měla zakořeněného vnitřního policistu, kvůli kterému si musela holit nohy, když měla jít do fitka, nebo obočí, pokud se zrovna chystala ven.

"Zaměřila jsem se teď na cíle a úkoly, které potřebuju dodělat, a už neřeším, jak u toho vypadám. Fakt je mi jedno, jestli se lidem líbím, nebo ne, protože je pravděpodobně už nikdy v životě neuvidím," dodala.

reklama
reklama