reklama

Šílené make-up transformace: Tohle si dvě sestry dokážou vytvořit z obličeje

Sestry Abby a Charlotte Robertsové si líčení zamilovaly už v mladém věku a jde to vidět. Podívejte se na jejich nejšílenější výtvory.

Prohlédnout grafiku
Foto: @abbyroberts

Sestry Abby a Charlotte Robertsové si zamilovaly make-up a dokážou s ním dělat naprosté divy. Oběma se neskutečně daří na sociálních sítích a vzájemně se podporují, po sourozenecké rivalitě není ani stopy. 

Obě sestry se o make-up začaly zajímat už ve velmi mladém věku. "Začala jsem s tím, když mi bylo asi jedenáct let, takže se líčení věnuji už sedm let, ale opravdu vážně to beru až poslední rok dva," řekla Abby v rozhovoru pro americký on-line magazín Bored Panda. Mladší sestra Charlotte začala s make-upem v jedenácti letech, a to díky své sestře. "Abby mě inspirovala k tomu, s líčením také začít, vždycky jsme dělaly věci společně, a tak když Abby začala s make-upem, začalo mě to zajímat také. Dívala jsem se na hodně YouTube tutoriálů a to můj zájem jen prohloubilo," říká Charlotte. Obě sestry by se líčením rády v budoucnu živily.

Většinou si jejich kreace získávají velký obdiv, ale někdy se taky stane, že lidé nejsou jejich výtvorům příliš nakloněni, hlavně když se pustí do něčeho "ostřejšího", co spíše vypadá děsivě než zajímavě. 

Podívejte se do naší grafiky, jaké líčení sestry dokážou. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama