reklama

Krásná každý den: Jak správně vybrat vůni

Vůně podtrhuje naši osobnost, je součástí image i poznávacím znamením. Je však důležité vybrat opravdu správně. Jak na to, radí v našem videu Lucie Boháčková ze sítě parfumerií Sephora.

LUCIE BOHÁČKOVÁ, Store Manager and Trainer

LUCIE BOHÁČKOVÁ, Store Manager and Trainer

"Už od malička jsem měla "bystrý" nos - obdivovala jsem omamnou vůni květin z babiččiny zahrádky, milovala vůni letního ovoce i vůni maminčiných barevných šátků. Vůně, to jsou vzpomínky na krásné chvíle, které si váš nos dovede vybavit rychleji než vaše oči…"

Při výběru vůně je stěžejní, pro jakou příležitost vůni vybíráte a zda preferujete například vůně květinové, sladké, kořeněné nebo naopak lehčí a svěží. Další důležitou otázkou, kterou je dobré si při výběru položit je pro jaké roční období vůni hledáte? Má to být vůně pro každodenní příležitost nebo hledáte více extravagantní vůni pro významnou příležitost.

Pokud si nevíte s výběrem rady, dorazte do parfumerií Sephora, kde vám poradíme na co se při výběru zaměřit, abyste nalezli vůni přímo na vás.

Naše tipy

Parfémovaná voda Tiffany & Co.

Nová pižmová květinová vůně je silnější variací originálu a je doslova zabalená do hřejivého smyslného akordu, který celek posouvá na novou úroveň. 

Toaletní voda Loewe -Solo Cedro

Dřevitá vůně, v níž se vonné tóny citrusových plodů snoubí s rafinovaným aromatem bylin které sílu a charakter dodávají pečlivě zvolené lesní tóny. Pro skutečného muže, který si cení harmonie ducha a rovnováhy.

Parfémová voda Chimmy Choo - Fever

Nový návykový parfém Jimmy Choo Fever, který vám bude dělat společnost dokud noc neskončí.

Marc Jacobs - Daisy Love

Marc Jacobs Daisy Love plní vzduch zářivými květinovými a jiskřivými gurmánskými motivy, které beze slov hovoří o pocitu absolutní blaženosti při pohledu na odlesky slunce od hladiny moře pod modrou oblohou.

reklama
reklama
reklama