reklama

Bond girl Halle Berryová se nestydí: V 54 letech se vyfotila bez kalhot

Herečka Halle Berryová o víkendu zveřejnila na svém Instagramu fotku, na které se chlubí nejen novou láskou, ale také vypracovaným tělem.

Foto: Shutterstock

Bývalá Bond girl a matka dvou dětí Halle Berryová je v 54 letech v životní formě a má novou lásku. Na Instagramu zveřejnila fotografii, na které je bez spodní části oblečení a v triku se jménem svého přítele. 

"Takhle jsem si tuto sobotu užívala se svým mužem, Vanem Huntem," napsala o víkendu herečka na svůj Instagram. Na fotce pózuje před přívěsem pouze v černém triku, kalhotkách, klobouku a v ruce drží sklenici s drinkem. 

Vztah Halle Berryové s muzikantem a producentem Vanem Huntem vyšel najevo v září tohoto roku, kdy herečka na Instagramu sdílela fotku v tom samém triku s komentářem: "Tak a teď už to víte." 

Podle časopisu People je jejich vztah vážný a herečka představila novou lásku také svým dvěma dětem: dvanáctileté dceři Nahle Ariele Aubry a šestiletému synovi Maceovi Robertu Martinezovi. 

Není divu, že se herečka nestyděla vyfotit bez kalhot, už přes dva roky pravidelně sdílí na Instagramu tipy na cvičení a stravování pod hashtagem #FitnessFriday. Berryová, které byla ve 22 letech diagnostikována cukrovka, v posledních letech dodržuje zásady ketogenní stravy. 

Mohlo by vás zajímat: Halle Berryová je v životní formě

Halle Berryová je v 54 letech v životní formě. Vysportovanou postavu se pochlubila v bikinách | Video: Instagram/Halle Berry
reklama
reklama
reklama