reklama

Hádali byste této dámě 51 let? Ženu zaměňují za sestru jejích dospělých dcer

Rebecca Daublerová z Atlanty se po svých 40. narozeninách rozhodla udržet v perfektní kondici a její záměr se jí zatím skvěle daří.

Rebecca Daublerová Prohlédnout grafiku
Rebecca Daublerová | Foto: Profimedia.cz

Fanynka zdravého životního stylu a posilování je údajně často zaměňována za sestru svých dospělých dcer a ani s rostoucím věkem neztrácí na atraktivitě.

Když se ve 40 letech rozvedla, rozhodla se, že se místo sebelítosti zaměří na seberozvoj. O 11 let později se stala velkou inspirací žen po celém světě. Ukazuje, že žena se může cítit skvěle a chlubit se tělem v jakémkoliv věku.

"Krása pro mě vždycky hrála velkou roli, ale dnešní svět se točí hlavě kolem mladých. Chtěla jsem pomoct nejen sobě, ale i ostatním ženám, aby se cítily krásně, i když stárnou," řekla. Rebecca se ve svém věku cítí daleko sebevědomější, než když jí bylo 20 let.

A jaký je recept na její mladistvý vzhled? Zdravá strava a pravidelné cvičení. Vzpírá pětkrát týdně, a to je podle ní ten hlavní klíč k úspěchu. Rebecca zároveň přiznává, že ani činky nebo dostatek zeleniny neporazí přírodu, takže musela sáhnout i po botoxu a plastické výpomoci. Před dvěma roky jí tak lékaři zvýšili sebevědomí, když jí zpevnili prsa.

Přestože momentálně žije se svým novým partnerem, 54letým Lenem, lichotí jí i zájem na sociálních sítích od mladších mužů. Ti ji považují za "pravou bohyni". "Líbí se jim třeba moje nohy, nebo i smích. Mám totiž sklon se smát hodně nahlas, zakloním hlavu a prostě si tu chvíli užiju. A to zřejmě vyzařuje sexuální přitažlivost," přemítá Rebecca.

Mezi staršími ženami podle ní panuje zvláštní rivalita a zášť. Za příklad dává letošní koncert během finále amerického fotbalu (Super Bowl), kde vystoupily Jennifer Lopezová (51) a Shakira (43). "Silné a sebevědomé ženy dokážou s člověkem zacvičit, pokud o sobě člověk nemá valné mínění," naráží Rebecca na kritické reakce, které se v médiích objevily po koncertě. 

Radost jí dělají ostatní ženy v jejím věku, které potkala na Instagramu a vyznávají stejný životní styl. "Vzájemně se podporujeme, a díky tomu jsme spokojenější a šťastnější."

"Nebojte se oslovit lidi, ke kterým vzhlížíte," radí Rebecca. "A pokud nemáte dostatek disciplíny, najměte si trenéra. Ten vám s cvičením pomůže," dodává.

Podívejte se v galerii v úvodu článku na fotky Rebeccy.

reklama
reklama