reklama
 

Co všechno potřebují rty? Hydrataci, vitamíny a vychytávku jménem Kailijumei

Co pomůže rtům k tomu, aby byly doslova k zulíbání? Vitamíny, promazávání, peeling, někomu kyselina hylauronová, anebo zázračné rtěnky a lesky Kailijumei.

Foto: iStock

Kdo ještě neslyšel o lescích a rtěnkách jménem Kailijumei, měl by zpozornět, protože tohle tu ještě opravdu nebylo!

Představte si, že je tady jeden výrobek, který rty vyživí, vytvoří jim "push up" efekt a ještě je ozdobí. Ještě před tím je ale třeba o pusu pečovat těmi nejzákladnějšími způsoby. Pojďme si je zopakovat:

1) Vitamínová kúra

Zvyšte přísun zinku, železa, vitaminů skupiny B a vitaminů A, C a E, které udržují kůži zdravou a rozjasňují a vyhlazují i nejdrsnější pokožku úst. Zásobárnou vitaminů a minerálů je čerstvé ovoce a zelenina, dopřejte si  banány, avokádo, špenát a nezapomeňte na luštěniny a ořechy.

2) Peeling kartáčkem

Mnoho lidí má problém se šupinatěním rtů, protože je mají nedostatečně vyživené. Aby se vaše rty zase vrátily do kondice, použijte měkký zubní kartáček a zasucha rty jemně masírujte. Štětinky kartáčku lehce odstraní odumřelé kožní buňky, zlepší vzhled rtů a navíc rty dokonale prokrví a promasírují. Po peelingu pak rty ošetřete pečujícím balzámem nebo maskou.

3) Masky na rty

Přestože zpravidla věnujete pozornost jen vráskám kolem očí a na čele, přibývající věk prozradí i jemné vrásky kolem úst nebo spadlé koutky. Tvorbu vrásek navíc zhoršuje kvalita pleti, zvlášť pokud je suchá. Dnes už jsou ovšem na trhu masky na každou část těla, včetně rtů. Pokud e vám nechce nic pořizovat v obchodě, stačí si masku vytvořit z domácích surovin: smícháte-li lžíci medu a lžičku oleje a na rtech necháte ji deset minut působit, vaše rty budou pocitově hebké.

4) Kouzla a čáry s Kailijumei

Na hydratované rty bez koutků a oparů pak už jen nanášejte tónovací balzám, lesk na rty nebo rtěnku. Doporučujeme asijský zázrak posledních týdnů: dvoufázové lesky a rtěnky Kailijumei. Dvoufázový lesk s obsahem zlatých vloček a sušeným květem na dně je uložen ve zlatočerveném balení. Tento gel se po nanesení na rty začne okamžitě zabarvovat podle pH vašich rtů a vytvoří tak ideální barvu pouze pro vás. Díky dvoufázovému složení lesku na rty Kailijumei můžete korigovat intenzitu výsledného odstínu. 

5) Kyselina hylauronová

Sníte o zvětšených rtech na počkání? Vyzkoušejte výplně do rtů pomocí kyseliny hylauronové. Efekt bude dokonalejší as po týdnu, kdy opadne mírný otok rtů a zároveň se výplň ve rtech usadí. Aplikace výplně se provádí mikrokanylkou nebo mikrojehličkou. Ošetření téměř nebolí, jelikož řada těchto výplní už v sobě obsahuje anestetikum, které rty znecitliví. "Efekt ošetření je individuální, nejčastěji však zůstává patrný okolo 6-10 měsíců. Vždy záleží na kvalitě výplně, na jejím použitém množství i na věku ženy. Pro obnovení efektu je samozřejmě vhodné aplikaci zopakovat," uvádí Markéta Majerová, hlavní korektivní dermatoložka z Medicom Clinic, sítě klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie.

Dcera Madonny se při natáčení reklamy svlékla donaha. Klip propaguje rozmanitost | Video: Desigual
reklama
reklama
reklama