reklama
 

Video: Make-up artistka ze Sephory radí, jak se nalíčit ve zralém věku

Líčení se nemusíme vzdávat ani ve vyšším věku. Naopak. Pokud zvolíme správný postup a vybereme vhodné produkty, můžeme podtrhnout naši krásu a osobitost. Jak na to, poradí make-up artistka z parfumerie Sephora.

Video: Žena.cz
ADÉLA BARTÁKOVÁ Sephora National Make-Up Artist

ADÉLA BARTÁKOVÁ Sephora National Make-Up Artist

V kosmetickém průmyslu se pohybuje už více než deset let.

Pracovala pro jedny z největších kosmetických firem na světě. Pro Sephora od května 2015. 


Mezi její klientky patřily například i herečky jako Andie McDowell, Susan Sarandon nebo Helen Mirren. Líčila také i řadu českých celebrit.

Základem každého krásného make-upu je péče a ta je klíčová i při líčení zralé pleti. Sérum, pľetový a oční krém by měly být automaticky součástí vašeho každodenního rituálu.

Při líčení zralé pleti je ideální volit produkty, které pleť opticky projasní a bude tak vypadat svěže. Nebojte se také jiných textur, než jsou matné. Například právě saténové oční stíny vaše oči dokonale otevřou a budou vypadat mnohem lépe než pouze v matných tónech.

Máte za sebou náročný den a potřebujete vypadat svěže? Zvolte jemně broskvové tóny jako jemnou tvářenku, na střed pohyblivého víčka i na rty. Tato kombinace vám dodá zaručeně pár hodin spánku navíc.

Nevíte si s líčením pro zralou pleť rady? Navštivte jednu z našich parfumerií Sephora, kde vám naši profesionální Make-Up Artisté vyberou ty správné produkty přímo pro vás. Dekorativní kosmetiku můžete koupit i zde.

Pětileté děvče kopíruje celebrity. Zvládne Angelinu Jolie i Serenu Williams | Video: Instagram/Stefani Chaglar

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama