reklama
 

Za boty od známého návrháře už nemusíte utratit celé jmění. Jeremy Scott přichází s novou kolekcí!

Světově proslulý návrhář a uznávaná módní ikona – to je Jeremy Scott. Jeremy se do mysli milovníků módy zapsal svými extravagantními modely, díky kterým spolupracoval s takovými hvězdami jako je například Madonna, Rihanna, Paris Hilton či M.I.A. Nyní spojil své síly s oblíbenou brazilskou značkou Melissa.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Melissky do každého botníku!

Kdo by neznal tyto voňavé botičky? Značka Melissa je proslulá svým nezaměnitelným stylem a častou spoluprací se světovými návrháři. Spojení sil s Jeremy Scottem, který pracoval i pro značky Adidas, Swatch či SmartCar, bylo tedy jen otázkou času. Věřte, že nová letní kolekce vás zasáhne přímo do srdce. Ve společné kolaboraci vzniklo 6 designových párů bot, které prostě budete chtít mít ve vašem botníku!

“Vždy mě těšily úsměvy na tvářích těch, se kterými jsem se mohl podělit o svou práci. Jedním z důvodů, proč jsem kývl na spolupráci s Melissou, byla právě možnost dostat mé návrhy mezi ještě více lidí. Miluji vidět své návrhy na lidech, které se tak stávají součástí jejich každodenního života,” říká Jeremy Scott.

Nafukovací boty? Proč ne!

Ani nové Melissy nezapřou hravé prvky, které jsou pro tuto značku tak typické. Každou z botek Jeremy Scott, přezdívaný lidový návrhář, opatřil extravagantním prvkem – nafukovátkem. Tento vtipný detail dokáže dokonale podtrhnout váš letní outfit a strhnout na sebe veškerou pozornost.

 “Vycházel jsem z toho, že Melissa je známá pro své umělohmotné boty - pohrál jsem si s nápadem, že mi připomínají nafukovací hračky k vodě. Překrucováním skutečnosti rád dělám ze surreálného skutečné,” vysvětluje svůj nápad známý návrhář.

Jasné barvy patří létu

Zaujala vás nová kolekce? Pak vybírejte mezi modely Melissa Inflatable Mule s podpatkem, kotníčkových Melissa Ankle Boot, dvou druhů balerínek – Melissa Space Love a Melissa Ultragirl a jedinečných Melissa Tube sandálků. Všechny tyto designové  boty působí v nepřehlédnutelných, jasných barvách ještě rozverněji. To samé lze říci i o Mini Melissa Monkey, určených malým slečnám.

V České republice je možné kolekci zakoupit od 22. března prostřednictvím e-shopu či kamenné prodejny Bella Bruta.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama