reklama
 

TIPY NA DÁRKY PRO NEJLEPŠÍ KAMARÁDKU, ŠÉFOVOU I TCHÝNI

Vůně cukroví se line z trouby, v televizi dávají Mrazíka a okna zdobí zářící světýlka? Je čas vydat se na lov dárků!

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Trefit se do vkusu obdarovávaného není vždy snadné a někdy zkrátka dojdou nápady. Právě proto jsme připravili tento tahák s tipy na skvělé dárky pro všechny blízké ženy ve vašem životě. Nechte se inspirovat, nákupy budou hračka! Vše navíc snadno pořídíte na jednom místě – stačí navštívit nejbližší prodejnu Marks & Spencer.

Video: komerční článek


Pro nejlepší kamarádku

Znáte se léta a víte o sobě všechno? To si zaslouží pořádný dárek pod stromeček. Za tu dobu, co spolu chodíte nakupovat, určitě dobře víte, jakou má velikost, jaký střih jí sedí, co jí voní a co ne… Můžete si tedy dovolit i osobnější kousek jako prádlo, šaty nebo třeba parfém. PS: Nebojte se vybrat svátečnější dárek, praktické nákupy si určitě obstará sama. Štědrý večer má být plný překvapení!

Pro šéfovou

Vzhledem k tomu, že jsou vaše vztahy primárně pracovní, vyvarujte se příliš osobních dárků. Hrozí totiž, že nadřízenou špatně odhadnete a nechtěně ji urazíte, nebo jí prostě jen darujete něco, co skončí na dně skříně. Jak s tím tedy naložit? Sáhněte po zaručených tutovkách, které miluje úplně každý. Na seznamu jsou lahodné čokolády, krásné balení vánočního čaje, dobré víno, voňavá svíčka…

Pro maminku či tchýni

Zde už se vybírá o něco lépe, určitě vás napadnou její záliby a víte, co jí doma chybí jako sůl. Chcete sázku na jistotu? Srdce starší dámy vždy vyhrajete praktickými teplými pyžamy, měkoučkými župany, pletenými svetry a tlustými ponožkami. Přidejte vánoční kosmetiku a obdarovaná bude v jednom nebi.

Pohlédněte si krásné dárky od Marks and Spencer v galerii a udělejte svým blízkým radost:


reklama

Komerční tip

reklama