reklama

Štíhlé tělo do hodiny? Jde to!

Každý z nás ví, že ideální je shazovat kila aktivním pohybem. Bohužel realita už není tak jednoduchá. Některé partie prostě vycvičit nelze, ať děláte, co děláte. Navíc i tělo s věkem spolupracuje hůře...

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční obsah

Prostě faktorů, které jdou proti nám, je někdy až příliš. Přinášíme rady odborníků, jak na hezky tvarovanou postavu jednoduše, když cviční ani diety nepomáhají, a jaké jsou nejmodernější triky a techniky dnešní estetické medicíny.

Zatočte s tuky rychle a účinně

Tím kouzelným zaříkávadlem je Laserová liposukce SlimLipo. Že jste o ní už slyšeli? Není divu. Je to v současnosti nejšetrnější a nejrychlejší liposukce estetické medicíny. A samozřejmě tím pádem i nejpopulárnější. Nejenže je to liposukce bezbolestná, bez nutnosti celkové anestezie, ale po této liposukci se bez dlouhého zotavování můžete už druhý den vrátit zpátky do běžného života.

Tedy hubnutí rychlé a komfortní. A navíc je zde dvojí efekt. Jednak tuky mizí, ale zároveň laser působí na pokožku, která se vypne, zpevní a po zákroku snadno přilne zpět k tělu. Takže odpadá vznik kožních převisů, nerovností, čímž se předchází dalším chirurgickým zákrokům, jak vysvětluje MUDr. Tomáš Paduch z Kliniky Yes Visage. Řešit lze nejen klasické partie jako například bříško, boky, stehna a další, ale také třeba i paže nebo podbradek. Více o moderní liposukci SlimLipo na www.yesvisage.cz/slimlipo.

Přeneste si tuk tam, kde vám bude slušet

Útlejší pas, štíhlejší stehna a centimetry dolů však nemusí vyřešit vše. Ačkoli nikde už po zásahu odborníků díky moderní liposukci SlimLipo nepřebývá, někde se pořád může naopak zase objemu nedostávat. „Tyto dva problémy lze mnohdy vyřešit najednou. Díky moderní metodě lipotransfer lze tuk přenést z místa, kde nám přebýval, na místa, kde nám chybí, a bude i slušet. Ať už se jedná o větší poprsí, plnější rty, omlazení obličeje či vytvarovanější zadeček. Lidský tuk je ten nejlepší implantát, neboť organismus nemusí přijímat nic cizího, pouze své vlastní buňky," vysvětluje primář Kliniky Yes Visage MUDr. Martin Molitor.
Více je zákrok popsán na www.yesvisage.cz/lipotransfer.

Pevné břicho zpět

Abdominoplastika či miniabdominoplastika. Maminky již o tomto zákroku možná někdy slyšely. O co jde? Napravuje nepříznivé změny oblasti bříška jako převisy, povolenou povislou kůži a povolené rozestoupené břišní svaly, které nejčastěji vznikají právě po porodu. To je problém, který nevyřeší ani úporné cvičení, jak nám potvrdil MUDr. Molitor. Právě abdominoplastika dává bříšku zpět pevný plochý tvar. Navíc tento zákrok lze také úspěšně kombinovat s liposukcí v lipoabdominoplastiku. Více o jednotlivých zákrocích na www.yesvisage.cz/abdominoplastika.

Hubnutí u čtení časopisu

Pro ty, kteří chtějí řešit drobnější lokalizované oblasti a pouze neinvazivně, se pak velké oblibě těší Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting. „Jedná se o zcela bezbolestnou neinvazivní metodu odstranění přebytečných tukových zásob v oblasti bříška, boků, stehen nebo paží bez jakéhokoli zásahu do pokožky. Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting má největší rozsah účinnosti a jako jediná slibuje nejlepší úbytek tukové tkáně mezi neinvazivními metodami vůbec. I proto je z neinvazivních metod nejoblíbenější," vysvětluje MUDr. Pavel Boček a dodává, že: „V Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě, ve všech těchto městech provozuje tuto patentovanou technologii pouze naše Klinika Yes Visage." Více informací na www.yesvisage.cz/kryolipolyza.

Nové tělo za méně korun

Citovaní specialisté z Klinik Yes Visage, která se na tvarování postavy a hubnutí specializuje, jsou oblíbení nejen díky kvalitním moderním službám a diskrétnímu přístupu, ale hlavně právě díky komplexnosti služeb. Lékař tak může zvolit pro klienta skutečně tu nejvhodnější metodu od neinvazivního zákroku přes miniinvazivní až po zákroky plastického chirurga.

A co ceny? „Nové tělo se už dá dnes pořídit za méně, než byste si možná mysleli. Ceny moderních liposukcí začínají už na 19 000 Kč. Za účinné neinvazivní zákroky je to dokonce ještě méně. Na všech recepcích našich klinik v Praze, Brně, Ostravě nebo Bratislavě lze navíc každý zákrok pořídit přímo na místě také na splátky a s nulovým navýšení," vysvětluje manažerka pražské pobočky kliniky. Takže když to nejde cvičením, profesionální a kvalitní zákrok je tak dostupnější, než by se mohlo na první pohled zdát. Více o zmíněných a dalších zákrocích naleznete na www.yesvisage.cz.

Hubenější, nebo třeba i mladší či krásnější můžete být i ZDARMA v SOUTĚŽ O PROMĚNU! Více o zmíněných a dalších zákrocích, ale i soutěži naleznete na webu www.yesvisage.cz


VIDEO:
Podívejte se na proměnu paní Emílie, která absolvovala na Klinice YES VISAGE kompletní proměnu pomocí Laserové liposukce SlimLipo.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama