reklama

Limitovaná edice L'OCCITANE

Bambucké máslo patří mezi hlavní poklady značky L'OCCITANE.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Bambucké máslo patří mezi hlavní poklady značky L'OCCITANE.  Již 20 let se jeho zpracováním zabývají ženy z oblasti Burkina Faso v Africe, se kterými naše společnost spolupracuje a pomáhá jim tak rozvíjet jejich vzdělání a společenské uplatnění. Bambucké máslo, jako jedna z hlavních ingrediencí našich kosmetických výrobců, má nenahraditelné blahodárné účinky a je ideálním balzámem pro suchou a dehydrovanou pokožku. Tento podzim přichází L'OCCITANE  s limitovanou edicí, která přináší balzámy na rty, výživné tělové krémy a krémy na ruce ve třech smyslných vůních: Egyptského ibišku a Marocké růže a Kakaa.

Tato limitovaná edice bude k dispozici v síti prodejen L'OCCITANE od 10.10. 2011.

BALZÁM NA RTY BAMBUCKÉ MÁSLO - KAKAO
15ML

Výživný balzám na rty obohacený o fair trade bambucké máslo (10%), s jemnou vůní kakaa je ideální pro péči a ochranu suchých a citlivých rtů. Ty tak budou znovu hydratované, jemné a vláčné.
Cena: 270 Kč

Limitovaná edice - podzim 2011


BALZÁM NA RTY BAMBUCKÉ MÁSLO - IBIŠEK
15ML

Výživný balzám na rty obohacený o fair trade bambucké máslo (10%), s jemnou vůní egyptského ibišku je ideální pro péči a ochranu suchých a citlivých rtů. Ty tak budou znovu hydratované, jemné a vláčné.
Cena: 270 Kč

Limitovaná edice - podzim 2011

 
BALZÁM NA RTY BAMBUCKÉ MÁSLO - RŮŽE
15ML

Výživný balzám na rty obohacený o fair trade bambucké máslo (10%), s jemnou vůní marocké růže je ideální pro péči a ochranu suchých a citlivých rtů. Ty tak budou znovu hydratované, jemné a vláčné.
Cena: 270 Kč

Limitovaná edice - podzim 2011


VÝŽIVNÝ BALZÁM NA RTY BAMBUCKÉ MÁSLO
15ML

Extra výživný a hydratační balzám na rty obohacený o fair trade bambucké máslo (10%) je ideální pro péči a ochranu suchých a citlivých rtů. Ty tak budou znovu hydratované, jemné a vláčné.
Cena: 270 Kč

Permanentní výrobek - od podzimu 2011

 
VÝŽIVNÝ TĚLOVÝ KRÉM BAMBUCKÉ MÁSLO - KAKAO
100ML

Vysoká koncentrace bambuckého másla (25%) a jeho hydratující výtažky pomáhají vyživovat, chránit a hydratovat pokožku celého těla. Tělový krém je obohacen o extrakt z kakaových bobů subsaharské Afriky, které pokožku delikátně provoní.
Cena: 525 Kč

Limitovaná edice - podzim 2011

 
VÝŽIVNÝ TĚLOVÝ KRÉM BAMBUCKÉ MÁSLO - IBIŠEK
100ML

Vysoká koncentrace bambuckého másla (25%) a jeho hydratující výtažky pomáhají vyživovat, chránit a hydratovat pokožku celého těla. Tělový krém je obohacen o extrakt z egyptského ibišku, který pokožku delikátně provoní.
Cena: 525 Kč

Limitovaná edice - podzim 2011

 
VÝŽIVNÝ TĚLOVÝ KRÉM BAMBUCKÉ MÁSLO - RŮŽE
100ML

Vysoká koncentrace bambuckého másla (25%) a jeho hydratující výtažky pomáhají vyživovat, chránit a hydratovat pokožku celého těla. Tělový krém je obohacen o extrakt z marocké růže, který pokožku delikátně provoní.
Cena: 525 Kč

Limitovaná edice - podzim 2011

 
KRÉM NA RUCE BAMBUCKÉ MÁSLO - KAKAO
30ML

Krém na ruce s vysokým obsahem bambuckého másla je obohacen o sofistikovanou vůni kakaa. Tento úžasný krém dokonale chrání, vyživuje a zjemňuje vaše ruce.
Cena: 190 Kč

Limitovaná edice - podzim 2011

 
KRÉM NA RUCE BAMBUCKÉ MÁSLO - IBIŠEK
30ML

Krém na ruce s vysokým obsahem bambuckého másla je obohacen o sofistikovanou vůni egyptského ibišku. Tento úžasný krém dokonale chrání, vyživuje a zjemňuje vaše ruce.
Cena: 190 Kč

Limitovaná edice - podzim 2011

 
KRÉM NA RUCE BAMBUCKÉ MÁSLO - RŮŽE
30ML

Krém na ruce s vysokým obsahem bambuckého másla je obohacen o sofistikovanou vůni marocké růže. Tento úžasný krém dokonale chrání, vyživuje a zjemňuje vaše ruce.
Cena: 190 Kč

Limitovaná edice - podzim 2011


KRĚM NA RUCE BAMBUCKÉ MÁSLO 
150 ML

Úžasný krémový balzám na ruce s 20% obsahem bambuckého másla rychle proniká do pokožky, vyživuje ji a chrání. Výtažky z medu a mandlí společně s kokosovým olejem a bambuckým máslem tvoří dokonalou kombinaci pro péči o ruce. Bohatá textura se snadno vstřebává a nezanechává mastný film.
Cena: 560 Kč

Limitovaná edice - podzim 2011

Více zde: www.loccitane.cz

 

Pro další informace a fotografie v HR prosím kontaktujte:

Zuzanu Musilovou

Brand manager L'Occitane en Provence

221 310 537, 734 621 370

[email protected]

 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama