reklama

Last minute dárky

Last minute dárky

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Přinášíme tři zaručené tipy na vánoční dárky na poslední chvíli.

Chcete letos obdarovat hlavě ty nejmenší, ale došla vám inspirace a nechcete se tlačit v obchodech?

Máme řešení pro obě varianty. Prohledali jsme nabídku největšího obchodního portálu Aukro a přinášíme tři vánoční tipy, u kterých máte garanci, že vám dorazí ještě pod vánoční stromeček. A největší výhodou je nákup z pohodlí domova nebo během pauzy na oběd.

Poník pro malé princezny
 První tip potěší každou malou slečnu. Plyšové miminko poníka od My Litlle Pony najdete ve dvou variantách- bílé a růžové. Když se stiskne nožička, poník vydává zvuky a navíc ho jde i krmit přiloženou lahvičkou. Krásná hračka, kterou si vaše dcerka jednoduše zamiluje. U prodejců Aukro+ ho seženete za 499,- Kč.

Máte doma budoucí Superstar?
Dalším tipem na vánoční dárek jsou klávesy. Tato multifunkční hračka je skvělým dárkem pro malé zpěváky a zpěvačky, součástí balení je totiž mikrofon. Jestli tedy má vaše ratolest hudební sklony, jedná se o originální dárek, kterým zabodujete. Klávesy na Aukru koupíte za 450,- Kč.

Dárek pro závodníky
Posledním zaručeným tipem na dárek je volant pro počítače, notebooky i herní konzole. S tímto dárkem potěšíte malé ale i velké závodníky. U prodejců Aukro+ navíc seženete speciální dárkový balíček volantu s nožními pedály, samostatnou řadicí pákou a ruční brzdou i držákem ke stolu zdarma. Nejlepší je, že navíc je zdarma jeden ze známých herních hitů, který si sama vyberete.  Volant seženete u prodejců Aukro+ za 1 090,- Kč.

Všechny hračky najdete na obchodním portále Aukro.cz u garantovaných prodejců Aukro+. Nákupem u prodejců Aukro+ získáte garanci nejlepší ceny, maté také jistotu rychlého dodání zboží. Samozřejmostí je i možnost vrácení zboží.

Pro další inspiraci na vánoční dárky navštivte Aukro.cz.

 

Místy až šokující záběry. Satelitní snímky ukazují, jak se Země proměnila za 30 let | Video: ČTK
reklama
reklama
reklama