reklama

Buďte krásná. Možností je mnoho

Nebylo by fajn se jednou ráno podívat do zrcadla a vidět se o 10 let mladší než včera?

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Nejúčinnější neinvazivní metodou omlazení pokožky je hloubkový radiofrekvenční lifting Thermage(R), který nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíc. Unikátní technologie Thermage(R) ohřívá za pomoci radiofrekvenční energie hluboké vrstvy kůže na 60°C, čímž vyvolává okamžité stažení povolených elastinových vláken a stimuluje buňky k vytváření velkého množství nového kolagenu. Bezprostředně po ošetření je tak pleť viditelně vypnutá a na pohmat i pohled pevnější, v dalších týdnech a měsících efekt narůstá a ustaluje se.

Krása šitá na míru

Nechcete-li na nic čekat, zvolte Art Filting. Jde o novou generaci mini-invazivního faceliftu, při níž se dva typy speciálních biokompatibilních nití umísťují do hlubokých vrstev kůže. To jim umožňuje nejen efektivně pozvednout měkkou tkáň povolenou v důsledku procesu stárnutí, ale také ji fixovat do požadovaného stupně tak, aby se výsledný efekt dlouhodobě neměnil.

„Art Filting je vhodný i pro pacienty s výraznými kožními převisy, kteří už byli indikováni na chirurgický facelift, oproti němu je však méně náročný a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci." říká dermatoložka kliniky estetické medicíny Mediestetik MUDr. Helena Reisingerová.

Pleť jako ze zlata

Že má zlato na ženy blahodárné účinky, to jsme věděli už dávno. Unikátní chemické složení zlata totiž prokazatelně aktivuje kožní buňky k produkci velkého množství kolagenu, elastinu a nových kapilár, čímž viditelně omlazuje pleť. A to i zevnitř - pomocí speciálních zlatých nití, které klinika Mediestetik jako vůbec první přináší na český trh už letos na podzim.

Základem metody GoldLift jsou tenounké zlaté nitě o průměru menším než 0,1 mm, které se do pokožky aplikují do tvaru sítě. V pokožce pak plní dvě funkce - celkově ji zpevňují a také ji omlazují.  Alkalické ionty, které zlato v kůži vylučuje, navíc zrychlují metabolismus a čistí kapiláry, čímž celkově zlepšují kvalitu pleti. Ze všech dostupných estetických procedur, které stimulují produkci kolagenu v pleti za účelem jejího zpevnění, a které redukují vrásky, má právě omlazení zlatými nitěmi nejdéle trvající efekt, a to až deset let.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama