reklama

Kluci v akci je pořad, který chce zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Vařit budou dva kuchaři, Filip Sajler a Ondřej Slanina. Tito kluci mají dar, ukázat lidem, jak se co vaří a ještě u toho vtipkovat a předávat mnoho kuchařských fíglů. Pořad Kluci v akci můžete sledovat na České televizi vždy v sobotu v 18:25.

Každý díl je rámcový, ve kterém budete sledovat hlavní protagonisty při vaření. Každý díl má svůj vlastní miniděj, jehož součástí bude představení toho, co se bude vařit, předkrm, hlavní chod a moučník. Během dílu bude jasné, pro koho je pokrm připravován a jednotlivé ingredience budou nakupované s komentářem.

Každý pokrm se představí a zdůvodní jeho výběr. V závěru bude krátká rekapitulace receptů a vyhlášená soutěžní otázka. Pro oživení se natáčí nejen v interiéru, ale také venku na ulici při nákupu surovin. Každý čtvrtý díl bude realizován mimo kuchařské studio.

Kuchaři

Filip Sajler

Rád vaří nově a neotřele. Při vaření zdůrazňuje maximální jednoduchost, tradiční kuchařské postupy a čerstvé suroviny. V současné době řídí vlastní cateringovou společnost Perfect Catering a školu vaření. Svůj volný čas tráví při fotbalu, wakeboardingu a snowboardingu.

Ondřej Slanina

V současné době je provozovatelem Pensionu Kladenka a Pražská Bouda v Peci pod Sněžkou a restaurace Chateau Sv. Havel v Praze 4 - Krči. Jako člen Pražského kulinářského institutu získal bronzovou medaili z kuchařské olympiády v Erfurthu.

Související články

reklama
reklama
reklama