reklama

Karta na týden od 16. října: Podělte se o svůj úspěch, ale neusněte na vavřínech

S novým týdnem, který otevírá druhou polovinu měsíce října, je tu i pravidelná karetní nápověda na nadcházejících sedm dnů. Pro co bude období od 16. října vhodné, nač byste se měli soustředit a čemu se raději vyhnout? Odpovědi najdete v následujících řádcích.

Foto: Shutterstock

Týdnu od 16. října bude vládnout tarotová karta Trojka pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Trojka pohárů je kartou radosti, oslav a sdílení šťastných okamžiků s blízkými a přáteli. Máte před sebou příjemné období, dny naplněné hezkými zážitky a potřebou alespoň slovně se o ně podělit s druhými. Dařit by se mělo napříč oblastmi - úspěch můžete zaznamenat v práci, ve vztazích i v souvislosti s financemi. Trojka pohárů přeje i zdraví, případné potíže se zmírní a nové se neobjeví. Nemůžete-li se s někým opakovaně shodnout a jste v rozepři, protože se vaše postoje dosud nepotkaly, slibuje karta šťastný kompromis a alespoň dočasné vyřešení situace. V každém případě symbolizuje pohárová trojka radostné pocity, které si nebudete chtít nechávat pro sebe. Můžete očekávat i pozvánku na oslavu či jinou společenskou akci, atmosféra přeje také navazování nových přátelství a živé komunikaci.  

Co můžete udělat

Užívejte si šťastné dny a neostýchejte se podělit o svou radost s druhými. I drobný úspěch je úspěchem a sdílená radost se násobí. Opravdoví přátelé si navzájem přejí, podporují se a inspirují.  

Na co pozor

Pozor na přílišné oddávání se oslavám, jídlu a pití, každá slavnost má svůj počátek i konec. Nezapomínejte na skutečnost, že pro to, aby bylo příště co oslavovat, je nutné začít opět něco dělat.

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama