reklama

Tanec v klíně nebo striptýz v soukromém salonku. Co se děje v dámském nočním klubu?

Dámské noční kluby nejsou zrovna rozšířeným typem podniků. Zajímá vás, co se za jejich dveřmi děje? Přečtěte si rozhovor s majitelkou jednoho z nich.

Foto: archiv PR

Anna Dolejšová spoluvlastnila úspěšnou reklamní agenturu, ale toužila po životní změně. Místo stěhování do Thajska si založila originální klub jen pro ženy a našla svého "prince". Třeba ho v La Madame najdete i vy…

S Annou jsem chodila na gymnázium a od maturity jsme se neviděly. Jen jsem občas zaslechla, že má reklamní agenturu, že se jí dobře daří, a na sociálních sítích jsem trochu záviděla u jejích krásných fotek z Thajska. Jenže pak jsem zachytila informaci, že otvírá noční klub pro ženy La Madame a hlavou mi blesklo, že to je dobré téma na rozhovor. Jenže času málo, a tak se rok s rokem sešel a rozhovor je konečně tu.

Život je někdy opravdu zábavný, naposledy jsme se viděly v 18 letech a teď už jen se zájmem sleduji, jak se z mé spolužačky ze střední "vyloupla" majitelka klubu pro ženy La Madame… Jak se to tak stane, že se z majitelky reklamní agentury stane majitelka klubu pro ženy?

No upřímně jsem se měla stěhovat do Thajska a ukončit práci v reklamce a místo toho jsem se rozvedla, založila La Madame a našla si prince. A stal se z něj můj manžel.

Vždycky jsi byla "kreativní duše", zajímal tě i svět nočních klubů, než jsi otevřela La Madame, byla ses podívat, jak to chodí v zahraničí u "konkurence", jaká byla první vize tvého klubu?

Právě je to trochu paradox, ale v žádném takovém klubu jsem nebyla. Jen mě štvalo, když jsme šly s holkami večer na dámskou jízdu, že nás otravují kluci, kteří zrovna nebyli ani milí. Přišlo mi nespravedlivé, že kluci mají plno klubů, kde mohou jen "ohřát oči", a my ženské nemáme ani jeden takový klub. Tak tehdy mě napadlo založit klub/bar jen pro ženy. Spravedlnost přece musí být!

Popiš nám, prosím, jak to v La Madame chodí, musím si udělat rezervaci, nebo přijdu kdykoli…? V kolik hodin se to v klubu rozjíždí a jak probíhá běžný večer?

Klub je hlavně na rezervace, které dámy mohou udělat na našem webu www.lamadame.cz, na základě počtu holek totiž voláme kluky tanečníky. Po vytvoření rezervace zavolá slečnám náš moc milý provozní Chuck a domluví s nimi detaily. Otevřeno je od 21.00, kluci dělají první vystoupení kolem 22 hodiny a také slečny obsluhují a baví je. Vystoupení je každou půlhodinu.

Ty sama se v La Madame objevuješ každý den, nebo jen na dálku kontroluješ?

Chodím do klubu docela často, hlavně o víkendech.

A co když přijde v chumlu žen i muž, je zdvořile vykázán, nikdy neděláte výjimky?

Nikdy výjimky neděláme, slušně jen vysvětlíme, že je klub opravdu jen pro ženy.

Přiznám se, že jsem v dámském klubu nikdy nebyla, tak vlastně nevím, co si představit pod "lap dance" tancem, který prý unikátně nabízíte. Také by mě zajímalo, jak vybíráš muže, kteří v klubu pracují, jsou třeba nějaké "univerzální tabulky" na vzhled?

Lap dance je tanec v klíně: slečna je usazena na křesílko a pohledný tanečník kolem ní sexy tančí. Kluky vybíráme nejen podle vzhledu, ale musí být sympatický, milovat ženy, tanec a srandu.

Mohla bys nějak charakterizovat typickou návštěvnici La Madame?

Chodí k nám často rozlučky se svobodou, takže krásné budoucí nevěsty nebo dámské jízdy: oslava narozenin. Také je u nás možnost zarezervovat celý prostor například na oslavu narozenin nebo firemní večírky. Máme myslím moc hezký interiér a kapacita je u nás 60-70 míst k sezení, pohodlné gauče, v hlavní místnosti je i prostor na tanečky.

Můžou si dámy, kromě programu v klubu, objednat i soukromé vystoupení? Případně toleruješ i něco víc než striptýz či lap dance? Musí být asi dost těžké šampaňským a hezkými muži rozvášněné dámy a slečny držet v patřičných mezích, jak se řeší situace, když tohle přesáhne únosnou mez?

Soukromé vystoupení je právě lap dance nebo strip. Máme VIP salonek, kde se dámy pobaví za zavřenými dveřmi. Nic jiného se u nás dít nemůže, máme pravidla, která to zakazují.

Nedá mi to se nezeptat, nevadí tvému partnerovi, že provozuješ La Madame? Nežárlí, když tě vidí v obležení fešáků?

Můj manžel je jeden z těch fešáků a pracuje v klubu se mnou. Je to moc šikovný barman i šéf. Máme skvělou partu kluků. Je to myslím jedna z nejdůležitějších věcí v každém baru, to právě dělá tu dobrou atmosféru.

A co ostatní, setkala ses někdy s odsouzením za to, co děláš, nebo jsou reakce spíš pozitivní?

Z počátku bylo pár názorů, které jsem nepochopila. Ale později, když člověk zjistí, o co přesně se jedná, zpravidla změní názor. Rozhodně si nikdo nestěžoval.

Na závěr by mě zajímalo, jaké máš plány do blízké budoucnosti, bude La Madame číslo 2, nebo se chystá úplně něco nového?

Přála bych si, aby tento podnik La Madame byl nejnavštěvovanějším barem v centru Prahy pro slečny/dámy, když se chtějí skvěle pobavit a "ohřát oči". Na věku nezáleží, samozřejmě vstup je od 18 let. Druhé La Madame zatím neplánuji, ale člověk nikdy neví.

Více informací hledejte na www.lamadame.cz.

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama