reklama

Čevelová: Empatii z psychologie využívám i v marketingu

Přemýšlíte, jak rozjet své podnikání, dát o sobě vědět? Nebo se teprve chystáte začít a potřebujete si ujasnit, jak na věc? V obou dvou případech si zarezervujte místo na víkendové akademii.

Foto: Žena

Přemýšlíte, jak rozjet své podnikání, dát o sobě vědět? Nebo se teprve chystáte začít a potřebujete si ujasnit, jak na věc? V obou dvou případech si zarezervujte místo na víkendové akademii. Tento dvoudenní seminář, na kterém získáte základy marketingu, financí nebo práva pro své podnikání, Vám dodá potřebnou jistotu v rozvoji Vašeho podnikání.

Jedním z přednášejících je Magdalena Čevelová, lektorka, copywriterka a odbornice na marketingovou komunikaci, seznamte se.

Magdalena vystudovala psychologii a pedagogiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a marketing na Vysoké škole ekonomie a managementu v Praze. Kromě toho absolvovala také systematický výcvik v Gestalt terapii a o marketingu malých podniků toho ví opravdu hodně.

Působí v této oblasti již přes 15 let. Zkušenosti sbírala jak ve velkých PR agenturách, jako jsou AMI Communications nebo PleonImpact, tak na straně klienta nebo v médiích, například Lidových novinách. Poslední roky pracuje na volné noze.

Své zkušenosti uplatňuje především v práci s malými, rodinnými podniky a živnostníky. Jednak organizuje marketingové kurzy na mnoha úrovních, od začátečníků po pokročilé, sestavuje marketingové plány a podnikatelské analýzy, ale také radí v oblasti Public Relations a internetového marketingu. Kromě toho dokáže pro své klienty tvořit čtivé texty do tisku i na web. Můžete si být jisté, že společně přijdete na to, jak napsat ty Vaše, protože na zmiňované víkendové akademii povede workshopy marketingu.

zdroj: www.zivotnapadum.cz

,,,

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama